abc
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). W 1998 r. uzyskała pierwszy, a w 2001 drugi stopień specjalizacji z psychiatrii. Praktyczne umiejętności pomocy psychologicznej doskonaliła w Studium Pomocy Psychologicznej Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i wiceprzewodniczącą Komisji ds. Kultury i Sztuki PTP. Należy do Polskiego Towarzystwa Badań nad Uzależnieniami i Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.
Pracę zawodową rozpoczęła w Centrum Odwykowym, zdobywając doświadczenie w terapii osób uzależnionych od alkoholu, leków uspokajających i nasennych, gier hazardowych oraz w terapii rodzin osób uzależnionych. W latach 1996 – 2002, będąc asystentką w Katedrze i Klinice Psychiatrycznej AM, działalność naukową i dydaktyczną łączyła z pracą lekarza w oddziale psychiatrycznym Szpitala Nowowiejskiego. Konsultowała psychiatrycznie chorych kwalifikowanych do przeszczepienia wątroby w Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby Centralnego Szpitala Klinicznego AM, a także pacjentów Poradni ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Współpracowała z Fundacją ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych. Od lat konsultuje podopiecznych Fundacji La Strada – Fundacji Przeciwko Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu.
Główne obszary jej zainteresowań zawodowych to zaburzenia psychosomatyczne, związane ze stresem, psychodietetyka i medycyna stylu życia, a zwłaszcza wpływ diety i aktywności fizycznej na stan psychiczny człowieka.
Psychiatra w trakcie specjalizacji
Konsultuje w języku:
polskim
Przyjmuje w:
Absolwent Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w roku 2016. Obecnie pracuje jako psychiatra w warszawskim Szpitalu Nowowiejskim (Oddział V, Oddział XIII Dzienny Zaburzeń Nerwicowych, Oddział XVIII Terapii Uzależnienia od Alkoholu, Oddział XI Rehabilitacji Psychiatrycznej) oraz w poradniach psychiatrycznych.
Psychiatra w trakcie specjalizacji
Konsultuje w języku:
Polskim
Angielskim
Przyjmuje w:
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W czasie studiów brała udział w rocznej wymianie naukowej na Uniwersytecie Ege w Izmirze.
Obecnie pracuje w Szpitalu Nowowiejskim oraz jako asystent w Katedrze i Klinice Psychiatrycznej WUM. Odbyła staż z psychogeriatrii na Uniwersytecie Karolinska w Sztokholmie.
Ukończyła dwuletnie studia podyplomowe z psychoterapii psychodynamicznej na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych, jak również pracując dydaktycznie oraz naukowo.
Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie, a dyplom uzyskała w 1975 roku. Zrealizowała specjalizacje z psychiatrii I i II stopnia. Kierowała Oddziałem, szkoliła lekarzy z diagnostyki zaburzeń świadomości, terapii zespołów abstynenckich tak alkoholowych, jak i benzodiazepinowych. Była kierownikiem specjalizacji, prowadziła kursy z tematyki uzależnień dla ordynatorów oddziałów detoksykacyjnych.
Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Tytuł specjalisty psychiatry uzyskał w 2012 roku. W 2015 wszczął przewód doktorski w Katedrze i Zakładzie Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadzi zajęcia ze studentami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego dotyczące leczenia zaburzeń psychicznych.
Kształcenie specjalistyczne z psychiatrii odbył w Szpitalu Nowowiejskim. Odbył liczne staże w jednostkach psychiatrycznych i ośrodkach interdyscyplinarnych. Przez dwa lata szkolił się w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Przez siedem lat pracował również jako asystent w Poradni Zaburzeń Pamięci Kliniki Neurologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie. W latach 2012 – 2017 pełnił obowiązki Ordynatora Oddziału XI Rehabilitacji Psychiatrycznej Szpitala Nowowiejskiego.
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Specjalizację I i II-go stopnia w zakresie psychiatrii realizowała w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie.
Uczestniczy regularnie w konferencjach naukowych dotyczących psychiatrii.
Pracowała w Szpitalu Nowowiejskim w oddziałach całodobowych i dziennych, w tym przez pięć lat prowadziła Oddział Dzienny Psychogeriatryczny i utworzoną przy nim Poradnię Psychogeriatryczną. Jako lekarz psychiatra była konsultantem Szpitala Śródmiejskiego. Pracuje obecnie w placówkach lecznictwa ambulatoryjnego. Praktyczne umiejętności pomocy psychologicznej doskonaliła w Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii. W leczeniu stara się łączyć metody farmakologiczne z oddziaływaniami psychoterapeutycznymi, a także z postępowaniem dietetycznym.
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Angielskim
Przyjmuje w:
Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie od 2002 roku. Aktualnie odbywa ostatni rok 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” w Warszawie. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
W latach 2004-2005 pracowała w oddziale rehabilitacji psychiatrycznej dla dzieci. Współpracowała z Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży w Zagórzu k. Warszawy, w tym z psychiatrycznym oddziałem młodzieżowym oraz ośrodkiem terapii uzależnień dla osób z podwójną diagnozą.
W latach 2005-2010 odbywała szkolenie specjalizacyjne z zakresu psychiatrii, pracując jako lekarz rezydent w III Klinice Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
Od września 2008 roku pracuje z osobami uzależnionymi od alkoholu oraz współuzależnionymi w jednej z warszawskich poradni. Współpracowała jako terapeuta przy prowadzeniu terapii grupowej dla osób z doświadczeniem psychozy.
Prof. dr hab. n. med. Psychiatra
Dyrektor Medyczny Centrum Terapii Białystok
Konsultacje w języku:
Polskim
Angielskim
Niemieckim
Rosyjskim
Przyjmuje w:
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Specjalista z zakresu psychiatrii. Aktualnie pełni funkcję kierownika Kliniki Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i prezesa Oddziału Podlaskiego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jego zainteresowania naukowe obejmują badanie wpływu substancji psychoaktywnych na organizm oraz poszukiwanie biomarkerów uzależnień, badanie biochemii w chorobach afektywnych, metabolicznych, a także badanie zaburzeń psychicznych w aspekcie zmian w neuroobrazowaniu; metabolicznych, genetycznych oraz hormonalnych.
Psychiatra
Seksuolog
Konsultuje w języku:
polskim
Przyjmuje w:
Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe, które zdobywał w czasie pracy w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii ŚUM w Katowicach. W 2016 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych. Ukończył dwuletnie studia podyplomowe w zakresie psychoterapii w CM UJ w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w Całodobowym Oddziale Psychiatrii i Psychoterapii, jak i w trakcie wieloletniej praktyki ambulatoryjnej w Poradni Zdrowia Psychicznego i Poradni Leczenia Uzależnień. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Deutsche Gesellschaft für Psychiatrie und Psychotherapie, Psychosomatik und Nervenheilkunde. Autor i współautor publikacji naukowych z zakresu seksuologii i psychiatrii, współautor kilku książek i podręczników.
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Angielskim
Przyjmuje w:
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W trakcie pracy w specjalistycznych oddziałach psychiatrycznych zdobyła doświadczenie kliniczne w pracy z pacjentami geriatrycznymi, osobami cierpiącymi z powodu zaburzeń nerwicowych oraz uzależnionymi od substancji psychoaktywnych. Zajmuje się również leczeniem pacjentów ambulatoryjnych w Poradni zdrowia Psychicznego. Oprócz praktyki lekarskiej zajmuje się pracą naukową i dydaktyczną w ramach studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Dr n. med. Psychiatra
Język:
Polski
Angielski
Przyjmuje w:
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w szpitalu psychiatrycznym, poradnictwie psychiatrycznym, odwykowym lecznictwie ambulatoryjnym, a także pracę naukową i dydaktyczną w Klinice Psychiatrii UMB. Zajmuje się również profilaktyką stresu i rehabilitacją jako terapeuta shinrin-yoku, prowadząc Centrum Terapii Lasem. Jest terapeutą leczenia zespołu stresu pourazowego metodą przedłużonej ekspozycji.
Choroby, z którymi najczęściej ma do czynienia w swojej praktyce, to depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenia lękowe, nerwica, zespół stresu pourazowego, schizofrenia.
Przyjmuje wyłącznie osoby pełnoletnie. Pracuje w języku polskim i angielskim.
I graduated Medical University in Bialystok. My professional experience includes work in a mental health hospital and psychiatric outpatients office, psychiatric counseling, rehab outpatient treatment, as well as scientific and didactic work in the Department of Psychiatry in UMB. I also work with stress prevention and rehabilitation as a shinrin-yoku therapist, running the Forest Therapy Centre PL. I am a therapist for the treatment of post-traumatic stress disorder (prolonged exposure method).
The diseases that I most often deal with in my practice are depression, bipolar disorder, anxiety disorders, neurosis, post-traumatic stress disorder, and schizophrenia.
I work with adult patients only. I work in Polish and English.
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Oddziałach Ogólnopsychiatrycznych, Oddziale Leczenia Nerwic, Oddziale Uzależnień, Oddziale Dzieci i Młodzieży Specjalistycznego Szpitala Psychiatrycznego w Choroszczy oraz Klinice Psychiatrii UM w Białymstoku.
Psychiatra
Konsultuje w języku:
polskim
angielskim
Przyjmuje w:
Specjalista psychiatra. Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Szkolenie specjalizacyjne odbywał w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii GCM w Katowicach oraz w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie. Ukończył studia podyplomowe z zakresu podstaw psychoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Posiada doświadczenie w pracy ambulatoryjnej.
Psychiatra w trakcie specjalizacji
Konsultuje w języku:
polskim
angielskim
Przyjmuje w:
Studia na kierunku lekarskim ukończyła w 2018 roku. Od roku 2020 pracuje jako asystent dydaktyczny w Klinice Psychiatrii UMB, w tym samym roku rozpoczęła specjalizację z Psychiatrii.
Psychiatra
Psychoterapeuta
Konsultuje w języku:
polskim
angielskim
Przyjmuje w:
Specjalista z ponad 20 letnim doświadczeniem pracy w różnych obszarach psychiatrii. Aktualnie skoncentrowany na indywidulanym, trafnym doborze leków w terapii depresji, lęku, zaburzeń snu i trudnościach adaptacyjnych w zależności od potrzeb i sytuacji osoby leczonej. Opublikował wiele prac i jest autorem licznych wystąpień konferencyjnych poświęconych tematyce doboru profilu działania leku do indywidulanego profilu osoby pacjenta. Wspomaga się w tym zakresie wiedzą i doświadczeniem psychoterapeutycznym.
Uzyskał specjalizację i obronił doktorat w Instytucie Psychiatrii i Neurologii pod kierownictwem Prof. Marka Jaremy. Równocześnie uczestniczył w szkoleniach psychoterapeutycznych, zakończonych uzyskaniem certyfikatu psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Brał udział w licznych szkoleniach zagranicznych, między innymi organizowanych przez Światową Organizację Psychiatryczną (Paryż), Instytut Psychiatrii w Londynie (Londyn) i Lundbeck Institute (Kopenhaga). Zasiadał wielokrotnie w międzynarodowych grupach ekspertów.
Jest autorem ponad 200 publikacji naukowych, ponad 30 rozdziałów w podręcznikach i monografiach specjalistycznych. Opublikował wiele książek adresowanych do specjalistów, m.in. jest współredaktorem książki „Od neurobiologii do psychoterapii” i współautorem książek „ Depresja 2016” i „Depresja 2017”, „Farmakoterapia w psychiatrii ambulatoryjnej”, „Ornitologia terapeutyczna”. Jest Redaktorem Naczelnym kwartalnika naukowego „Psychiatria”.
Laureat nagrody im. Stefana Ledera PTP za publikacje łączące wiedzę psychoterapeutyczną z neurobiologią (2014), nagrody „Złotej Synapsy” w kategorii zasłużony dla psychiatrii (2018), nagrody Stowarzyszenia Aktywnie Przeciwko Depresji „Aktywny w walce z depresją. W uznaniu zasług w zakresie promocji zdrowia psychicznego oraz w podziękowaniu za działalność edukacyjną i prozdrowotną na rzecz społeczeństwa” (2015). Otrzymał nagrodę za najlepszy artykuł czasopisma „Lekarz POZ/General Practitioner” (2017) oraz dyplom „Promotor Wiedzy”, przyznaną przez „Puls Medycyny” (2019).
Jest członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Przewodniczącym Komisji ds. Kultury i Sztuki ZG PTP oraz rzecznikiem prasowym Towarzystwa. Działając w sferze medialnej kształtuje pozytywny obraz psychiatrii i psychoterapii w Polsce. Jest autorem wielu artykułów edukacyjnych dotyczących psychiatrii oraz wielokrotnie udzielał wypowiedzi medialnych na temat zaburzeń psychicznych i ich leczenia.
Psychiatra w trakcie specjalizacji
Konsultuje w języku:
polskim
angielskim
Przyjmuje w:
Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Wiedzę z dziedziny psychiatrii pogłębia w trakcie realizowanego stażu specjalizacyjnego w Klinice Psychiatrii UM w Białymstoku, gdzie pracuje jako asystent. Ponadto aktywnie uczestniczy w pracach Polskiego Towarzystwa Antropologicznego, którego jest wieloletnim członkiem. Problemy zdrowotne pacjentów traktuje w zindywidualizowany, holistyczny sposób.
Psychiatra
Konsultuje w języku:
polskim
Przyjmuje w:
Dr n. med., lekarz, absolwentka Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Aktualnie pracuje jako asystent w Klinice Psychiatrii UMB. Uczestniczyła w licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu psychiatrii i psychoterapii. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych z Psychotraumatologii. Jej zainteresowania naukowe obejmują problematykę zaburzeń psychicznych kobiet w ciąży (tokofobia), po porodzie (depresja poporodowa) i planujących ciążę, suicydologii, PTSD, cPTSD, ASD, zaburzeń odżywiania się oraz zaburzeń lękowych.
Psychiatra w trakcie specjalizacji
Konsultuje w języku:
polskim
Przyjmuje w:
W 2014 roku ukończył kierunek lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Pracował w SPP ZOZ w Choroszczy. Obecnie jest zatrudniony w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym UDSK w Białymstoku.
Od początku pracy zawodowej jest związana z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku, a od 2013 roku z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Obecnie jest Kierownikiem Kliniki Psychiatrycznej Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM.
Jest autorką licznych publikacji naukowych. Główny kierunek jej badań to neuroobrazowanie w psychiatrii, przede wszystkim w schizofrenii, a ostatnio w chorobie afektywnej dwubiegunowej. Wyniki dotychczasowych badań wskazują, że zastosowanie nowoczesnych metod neuroobrazownia może mieć w przyszłości realne praktyczne znaczenie w diagnostyce, prognozowaniu wyników leczenia przeciwpsychotycznymi), a także w rozpoznawaniu osób podatnych na zachorowanie na psychozę.
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Rosyjskim
Ukraińskim
Przyjmuje w:
Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Lwowie(1978 r.), specjalistą psychiatrii. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w kraju i zagranicą. Od 2003 r. pracuje w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Jest też biegłą z listy Sądu Okręgowego w Warszawie z zakresu psychiatrii.
Ukończyła Akademią Medyczną w Warszawie w 1990r. Od 1992r. pracowała II Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w oddziale ogólnopsychiatrycznym, Oddziale Psychogeriatrii, następnie kierowała Oddziałem Dziennym Leczenia Zaburzeń Afektywnych. Od 2005r. prowadzi praktykę prywatną. Dyplom specjalisty psychiatry uzyskała w 2001r. W latach 1999-2001 odbyła szkolenie w psychoterapii atestowane przez Zarząd Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W swojej pracy korzysta z nabytych w trakcie szkolenia umiejętności i wiedzy, ale nie prowadzi psychoterapii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem farmakologicznym zaburzeń i chorób psychicznych.
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Tytuł specjalisty psychiatry uzyskała w 2017 r. Doświadczenie zawodowe zdobywała specjalizując się w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie i Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie.
Pracowała w psychiatrycznych oddziałach całodobowych, oddziale leczenia zaburzeń nerwicowych oraz oddziałach leczenia uzależnień. Doświadczenie pogłębiała dyżurując w szpitalach, gdzie zajmowała się konsultacjami w trybie nagłym w izbie przyjęć i oddziałach.
Obecnie zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów w ramach ambulatorium, Poradni Leczenia Uzależnień, w trybie nagłym w trakcie dyżurów oraz konsultując psychiatrycznie w Centralnym Szpitalu Klinicznym UCK WUM przy ul. Banacha.
W swojej pracy bierze pod uwagę nie tylko leczenie farmakologiczne, ale również psychoterapeutyczne, starając się jak najlepiej dostosować terapię do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny).
Od 2003 r. związana zawodowo ze Szpitalem Nowowiejskim. Od 2010 r. pełni obowiązki ordynatora Oddziału XX Dziennego przy ul. Dolnej.
Wieloletnie doświadczenie w pracy ambulatoryjnej zdobywała współpracując z kilkoma poradniami zdrowia psychicznego w Warszawie oraz w Piasecznie. Jej priorytetem jest nawiązanie z pacjentem jak najlepszego kontaktu i zastosowanie najwłaściwszych dla niego metod diagnostyki i leczenia.
Psychiatra w trakcie specjalizacji
Konsyltuje w języku:
Polskim
Angielskim
Przyjmuje w:
W 2014 r. ukończył studia medyczne w Bydgoszczy – w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po ukończonym stażu podyplomowym rozpoczął specjalizację w Klinice Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Jest uczestnikiem Szkoły Doktorskiej UMB.
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (obecnie Śląski Uniwersytet Medyczny). W 1997 r. uzyskała tytuł psychiatry, a w 2003 r. tytuł specjalisty psychiatry. Ukończyła czteroletnie szkolenie prowadzące do uzyskania certyfikatu analityka grupowego w Ośrodku Analizy Grupowej „Rasztów”.
Od ponad 20 lat zajmuje się leczeniem osób dorosłych. Pracowała w szpitalu w Morawicy i w Szpitalu w Pruszkowie, w tym 7 lat w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia. . Pracowała tez w Poradni Leczenia Uzależnień w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała też w Poradni Zdrowia Psychicznego w Warszawie i Żyrardowie oraz w Domu Opieki Społecznej w Pruszkowie oraz Ośrodku Pomocy Społecznej (między innymi w programie aktywizacji osób bezrobotnych z zaburzeniami psychicznymi).
Od ponad 10 lat przyjmuje pacjentów w prywatnych placówkach.
Swoją wiedzę nieustannie poszerza uczestnicząc w sympozjach naukowych.
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Pracował w poradniach zdrowia psychicznego, poradni leczenia uzależnień, na dyżurach w oddziałach psychiatrycznych i obecnie jako kierownik izby przyjęć szpitala psychiatrycznego. Jest doktorantem na I Wydziale Lekarskim Warszawskiej Akademii Medycznej. Jest także autorem kilkunastu artykułów naukowych.
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Francuskim
Przyjmuje w:
Praca w oddziałach psychiatrycznych i detoksykacyjnych Instytutu Psychiatrii i Neurologii. Aktualnie w programie leczenia substytucyjnego leczenia osób uzależnionych od opioidów. Praca dydaktyczna – wykłady i szkolenia dla osób specjalizujących się w zakresie uzależnień. Publikacje w zakresie uzależnień.
Psycholog
Terapeuta par i rodzin
Mediator
Diagnosta
Terapeuta EMDR
Konsultuje w języku:
Polski
Angielski
Przyjmuje w:
Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jest dyplomowanym terapeutą w zakresie terapii par i małżeństw (szkolenie II stopnia, Instytut Psychologii Zdrowia). Absolwentka Studium Terapii Rodzin i Studium Psychologii Sądowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Ukończyła także studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS we współpracy z Polskim Towarzystwem Psychologicznym ,,Diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej”. Absolwentka szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Emocjach EFT z parami w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii. Jest także absolwentką Studium współpracy zespołowej i dynamiki procesów grupowych Grupy TROP i szkoły „Profesjonalny Trener Biznesu” House of Skills. Jako coach oprócz kursów w Noble Manhattan Coaching kształciła się w Akademii Coachingu Kryzysowego. Ukończyła szkolenia pod patronatem PTT EMDR: EMDR w pracy z parami oraz szkolenie EMDR (I i II stopień)
Psychologią zajmuje się od 2006 r., od psychologii konsumenta do psychologii klinicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR. Mediator sądowy. Psycholog biegły sądowy w trakcie wpisu. Ponadto posiada ponad 10 lat doświadczenia pracy w obszarze biznesu, szkoleń i coachingu w języku polskim, jak i angielskim. Jest angażowana do współpracy edukacyjno-szkoleniowej z uczelniami, m.in. SGH, Uniwersytetem SWPS. Swobodna znajomość języka angielskiego umożliwia jej pracę jako coach, wykładowca i trener w tym języku. Wiedzę oraz doświadczenie psychologiczne zdobywała m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii – Klinika Nerwic, Zaburzeń Odżywiania i Zaburzeń Osobowości oraz Akademickim Centrum Rozwoju i Psychoterapii SWPS i Stowarzyszeniu Dla Rodzin. Ukończyła liczne szkolenia psychologiczne, w tym Certyfikowaną Akademię Arteterapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach i kongresach psychologicznych, wykładach i szkoleniach.
Psycholog,
Psychoterapeuta
Konsultuje w języku:
polskim
Przyjmuje w:
Jest psychologiem i psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym. Ukończyła 5 letnie dzienne studia magisterskie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Wykształcenie psychoterapeutyczne uzyskała w ramach 4 letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie. Odbyła wiele kursów i szkoleń z zakresu diagnozy i terapii dzieci oraz dorosłych. Posiada 14 letnie doświadczenie w pracy jako psycholog, które zdobyła w placówkach publicznych, ośrodkach prywatnych oraz organizacjach pozarządowych. Psychoterapią osób dorosłych i młodzieży zajmuje się od kilku lat.
Pracowała jako psycholog w świetlicach Socjoterapetycznych Caritas. Diagnozowała trudności szkolne i emocjonalne dzieci pracując w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej. Pracowała w warszawskich szkołach podstawowych i przedszkolach. Wspierała rodziców w budowaniu bliskiej relacji z dzieckiem i rozwiązywaniu trudności wychowawczych. Pracuje pod superwizją. W swojej pracy ceni sobie wiedzę psychologiczną mającą naukowe podstawy, sprawdzoną i rzetelną. W relacji z klientami dba o szacunek dla ich wartości i światopoglądu. Traktuje każdą sytuację jako wyjątkową, stara się stworzyć relację bezpieczną, opartą na zaufaniu. Promuje porozumienie bez przemocy.
Psycholog/Psychoterapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych
Psycholog seksuolog
Pedagog
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Ukończone szkoły: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet SWPS. Posiada ponad 20 letni staż i doświadczenie w prowadzeniu diagnostyki i zajęć o charakterze terapeutycznym dla klientów z różnych grup wiekowych (dzieci, młodzież, osoby dorosłe). Jest dydaktykiem w zakresie wychowania, problemów rozwojowych, profilaktyki agresji i przemocy. Był konsultantem telefonu zaufania, autorem i realizatorem programów oraz projektów profilaktycznych i edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Zajmuje się prowadzeniem diagnoz w poradni psychologiczno – pedagogicznej. Jest właścicielem specjalistycznego gabinetu psychologicznego. Specjalizuje się między innymi w badaniach diagnostycznych i kompleksowej pomocy dla osób zmagających się z problemami emocjonalnymi, psychicznymi, uzależnieniami oraz dysfunkcjami i zaburzeniami seksualnymi. Z pacjentami pracuje w podejściu poznawczo-behawioralnym.
Psycholog kliniczny
Neuropsycholog kliniczny
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Jest specjalistą psychologiem klinicznym, z podspecjalizacją w zakresie neuropsychologii klinicznej. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Posiada tytuł doktora nauk medycznych. W zawodzie pracuje ponad 20 lat. Jest adiunktem w Pracowni Neuropsychologii Klinicznej II Kliniki Neurologicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz konsultantem- neuropsychologiem w Klinice Neurologii i Epileptologii Szpitala im. Witolda Orłowskiego w Warszawie. Zajmuje się diagnostyką zaburzeń poznawczo-behawioralnych powstałych w przebiegu różnych schorzeń mózgowych oraz diagnostyką różnicową zaburzeń psychogennych o obrazie chorób neurologicznych. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie terapii neuropsychologicznej różnych zespołów zaburzeń poznawczych . Działalność kliniczną łączy z pracą naukową. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji naukowych, a także wykładowcą na Uniwersytecie SWPS w Warszawie i na kursach szkoleniowych do specjalizacji psychologicznych i lekarskich. Jest też współtwórcą komputerowego programu do terapii zaburzeń językowych o typie afazji – „Afa-System”, który jest powszechnie stosowany w placówkach neurorehabilitacyjnych w całej Polsce.
Psycholog kliniczny,
Neuropsycholog
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalnością neuropsychologia kliniczna (2005), następnie studia podyplomowe na Akademii Pedagogiki Specjalnej „Psychologia Kliniczna” (2012). Odbyła czteroletnie szkolenie specjalizacyjne ze ścieżką szczegółową neuropsychologia kliniczna i z wynikiem bardzo dobrym zdała egzamin państwowy, uzyskując tytuł specjalisty psychologa klinicznego (2014).
Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. przez ponad 12 lat na stanowisku starszego asystenta w II Klinice Neurologicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Jest autorką wielu wykładów, warsztatów i publikacji naukowych, zaangażowaną również w projekty związane z rozwojem nowych narzędzi diagnostycznych i terapeutycznych w neuropsychologii. W 2016 r. otworzyła przewód doktorski. Uczestniczy w licznych konferencjach, stale rozwijając swoje kompetencje. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Od 2005 r. w ramach lecznictwa stacjonarnego i ambulatoryjnego zajmuje się kompleksową diagnozą i terapią neuropsychologiczną dorosłych pacjentów z uszkodzeniami mózgu, m.in. po udarach, urazach czaszkowo-mózgowych, guzach mózgu, neuroinfekcjach.
Jej doświadczenie i zainteresowania zawodowe obejmują również zespoły otępienne o różnej etiologii (np. choroba Alzheimera, Parkinsona, zmiany naczyniopochodne), ADHD u osób dorosłych, zaburzenia funkcji poznawczych w przebiegu padaczki, depresji i schizofrenii, zmiany w funkcjonowaniu pamięci związane z fizjologicznym starzeniem się oraz profilaktykę otępień.