Psycholog
Terapeuta par i rodzin
Mediator
Diagnosta
Terapeuta EMDR
Konsultuje w języku:
Polski
Angielski
Przyjmuje w:
Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jest dyplomowanym terapeutą w zakresie terapii par i małżeństw (szkolenie II stopnia, Instytut Psychologii Zdrowia). Absolwentka Studium Terapii Rodzin i Studium Psychologii Sądowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Ukończyła także studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS we współpracy z Polskim Towarzystwem Psychologicznym ,,Diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej”. Absolwentka szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Emocjach EFT z parami w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii. Jest także absolwentką Studium współpracy zespołowej i dynamiki procesów grupowych Grupy TROP i szkoły „Profesjonalny Trener Biznesu” House of Skills. Jako coach oprócz kursów w Noble Manhattan Coaching kształciła się w Akademii Coachingu Kryzysowego. Ukończyła szkolenia pod patronatem PTT EMDR: EMDR w pracy z parami oraz szkolenie EMDR (I i II stopień)
Psychologią zajmuje się od 2006 r., od psychologii konsumenta do psychologii klinicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR. Mediator sądowy. Psycholog biegły sądowy w trakcie wpisu. Ponadto posiada ponad 10 lat doświadczenia pracy w obszarze biznesu, szkoleń i coachingu w języku polskim, jak i angielskim. Jest angażowana do współpracy edukacyjno-szkoleniowej z uczelniami, m.in. SGH, Uniwersytetem SWPS. Swobodna znajomość języka angielskiego umożliwia jej pracę jako coach, wykładowca i trener w tym języku. Wiedzę oraz doświadczenie psychologiczne zdobywała m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii – Klinika Nerwic, Zaburzeń Odżywiania i Zaburzeń Osobowości oraz Akademickim Centrum Rozwoju i Psychoterapii SWPS i Stowarzyszeniu Dla Rodzin. Ukończyła liczne szkolenia psychologiczne, w tym Certyfikowaną Akademię Arteterapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach i kongresach psychologicznych, wykładach i szkoleniach.
Psycholog,
Psychoterapeuta
Konsultuje w języku:
polskim
Przyjmuje w:
Jest psychologiem i psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym. Ukończyła 5 letnie dzienne studia magisterskie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Wykształcenie psychoterapeutyczne uzyskała w ramach 4 letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie. Odbyła wiele kursów i szkoleń z zakresu diagnozy i terapii dzieci oraz dorosłych. Posiada 14 letnie doświadczenie w pracy jako psycholog, które zdobyła w placówkach publicznych, ośrodkach prywatnych oraz organizacjach pozarządowych. Psychoterapią osób dorosłych i młodzieży zajmuje się od kilku lat.
Pracowała jako psycholog w świetlicach Socjoterapetycznych Caritas. Diagnozowała trudności szkolne i emocjonalne dzieci pracując w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej. Pracowała w warszawskich szkołach podstawowych i przedszkolach. Wspierała rodziców w budowaniu bliskiej relacji z dzieckiem i rozwiązywaniu trudności wychowawczych. Pracuje pod superwizją. W swojej pracy ceni sobie wiedzę psychologiczną mającą naukowe podstawy, sprawdzoną i rzetelną. W relacji z klientami dba o szacunek dla ich wartości i światopoglądu. Traktuje każdą sytuację jako wyjątkową, stara się stworzyć relację bezpieczną, opartą na zaufaniu. Promuje porozumienie bez przemocy.
Psycholog/Psychoterapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych
Psycholog seksuolog
Pedagog
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Ukończone szkoły: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet SWPS. Posiada ponad 20 letni staż i doświadczenie w prowadzeniu diagnostyki i zajęć o charakterze terapeutycznym dla klientów z różnych grup wiekowych (dzieci, młodzież, osoby dorosłe). Jest dydaktykiem w zakresie wychowania, problemów rozwojowych, profilaktyki agresji i przemocy. Był konsultantem telefonu zaufania, autorem i realizatorem programów oraz projektów profilaktycznych i edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Zajmuje się prowadzeniem diagnoz w poradni psychologiczno – pedagogicznej. Jest właścicielem specjalistycznego gabinetu psychologicznego. Specjalizuje się między innymi w badaniach diagnostycznych i kompleksowej pomocy dla osób zmagających się z problemami emocjonalnymi, psychicznymi, uzależnieniami oraz dysfunkcjami i zaburzeniami seksualnymi. Z pacjentami pracuje w podejściu poznawczo-behawioralnym.
Psycholog kliniczny
Neuropsycholog kliniczny
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Jest specjalistą psychologiem klinicznym, z podspecjalizacją w zakresie neuropsychologii klinicznej. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Posiada tytuł doktora nauk medycznych. W zawodzie pracuje ponad 20 lat. Jest adiunktem w Pracowni Neuropsychologii Klinicznej II Kliniki Neurologicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz konsultantem- neuropsychologiem w Klinice Neurologii i Epileptologii Szpitala im. Witolda Orłowskiego w Warszawie. Zajmuje się diagnostyką zaburzeń poznawczo-behawioralnych powstałych w przebiegu różnych schorzeń mózgowych oraz diagnostyką różnicową zaburzeń psychogennych o obrazie chorób neurologicznych. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie terapii neuropsychologicznej różnych zespołów zaburzeń poznawczych . Działalność kliniczną łączy z pracą naukową. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji naukowych, a także wykładowcą na Uniwersytecie SWPS w Warszawie i na kursach szkoleniowych do specjalizacji psychologicznych i lekarskich. Jest też współtwórcą komputerowego programu do terapii zaburzeń językowych o typie afazji – „Afa-System”, który jest powszechnie stosowany w placówkach neurorehabilitacyjnych w całej Polsce.
Psycholog kliniczny,
Neuropsycholog
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalnością neuropsychologia kliniczna (2005), następnie studia podyplomowe na Akademii Pedagogiki Specjalnej „Psychologia Kliniczna” (2012). Odbyła czteroletnie szkolenie specjalizacyjne ze ścieżką szczegółową neuropsychologia kliniczna i z wynikiem bardzo dobrym zdała egzamin państwowy, uzyskując tytuł specjalisty psychologa klinicznego (2014).
Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. przez ponad 12 lat na stanowisku starszego asystenta w II Klinice Neurologicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Jest autorką wielu wykładów, warsztatów i publikacji naukowych, zaangażowaną również w projekty związane z rozwojem nowych narzędzi diagnostycznych i terapeutycznych w neuropsychologii. W 2016 r. otworzyła przewód doktorski. Uczestniczy w licznych konferencjach, stale rozwijając swoje kompetencje. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Od 2005 r. w ramach lecznictwa stacjonarnego i ambulatoryjnego zajmuje się kompleksową diagnozą i terapią neuropsychologiczną dorosłych pacjentów z uszkodzeniami mózgu, m.in. po udarach, urazach czaszkowo-mózgowych, guzach mózgu, neuroinfekcjach.
Jej doświadczenie i zainteresowania zawodowe obejmują również zespoły otępienne o różnej etiologii (np. choroba Alzheimera, Parkinsona, zmiany naczyniopochodne), ADHD u osób dorosłych, zaburzenia funkcji poznawczych w przebiegu padaczki, depresji i schizofrenii, zmiany w funkcjonowaniu pamięci związane z fizjologicznym starzeniem się oraz profilaktykę otępień.