Problemy natury seksuologicznej mogą w bardzo dużym stopniu wpływać na relacje z partnerem/partnerką, być źródłem frustracji i złego samopoczucia, przekładać się na funkcjonowanie społeczne. Z pomocą pacjentom w takich sytuacjach przychodzi seksuolog online – zdalne konsultacje z doświadczonym specjalistą z zakresu seksuologii oferujemy w Centrum Terapii ALLENORT!

Seksuolog online – czyli zdalne konsultacje ze specjalistą z zakresu seksuologii – to nowoczesny, komfortowy oraz bardzo bezpieczny sposób udzielania pomocy pacjentom, którzy borykają się z różnymi problemami natury seksuologicznej. Dla niektórych wizyta stacjonarna u seksuologa może być zbyt trudnym przeżyciem, dla innych bardzo istotna jest jak największa dyskrecja. Seksuolog online to jednak także dobry pomysł na konsultacje dla osób niepełnosprawnych, mających problem z osobistym stawieniem się w klinice czy często podróżujących, którym jednak zależy na ciągłości opieki.

Seksuolog online – kiedy może pomóc?

Zdalne konsultacje ze specjalistą seksuologii sprawdzają się w przypadku:

  • edukacji seksualnej dla dzieci, młodzieży oraz ich rodziców,
  • zaburzeń identyfikacji seksualnej,
  • zaburzeń seksualnych (pochwica, bolesne współżycie, problemy z libido, brak ochoty na seks, trudności w osiągnięciu orgazmu),
  • zaburzeń płodności,
  • problemów z identyfikacją orientacji seksualnej,
  • zaburzeń preferencji seksualnych, również tych niepokojących czy nieakceptowanych społecznie.

W Centrum Terapii ALLENORT seksuolog online udziela porad w formie telekonsultacji lub videokonsultacji, również poprzez nowoczesne komunikatory internetowe. Częstotliwość spotkań jest dobierana indywidualnie pod kątem potrzeb pacjenta.

Zapewniamy opiekę doświadczonych specjalistów, poczucie komfortu oraz pełną dyskrecję. Zapraszamy!