Problemy natury seksuologicznej mogą w bardzo dużym stopniu wpływać na relacje z partnerem/partnerką, być źródłem frustracji i złego samopoczucia, przekładać się na funkcjonowanie społeczne. Z pomocą pacjentom w takich sytuacjach przychodzi seksuolog online – zdalne konsultacje z doświadczonym specjalistą z zakresu seksuologii oferujemy w Centrum Terapii ALLENORT!

Seksuolog online – czyli zdalne konsultacje ze specjalistą z zakresu seksuologii – to nowoczesny, komfortowy oraz bardzo bezpieczny sposób udzielania pomocy pacjentom, którzy borykają się z różnymi problemami natury seksuologicznej. Dla niektórych wizyta stacjonarna u seksuologa może być zbyt trudnym przeżyciem, dla innych bardzo istotna jest jak największa dyskrecja. Seksuolog online to jednak także dobry pomysł na konsultacje dla osób niepełnosprawnych, mających problem z osobistym stawieniem się w klinice czy często podróżujących, którym jednak zależy na ciągłości opieki.

Seksuolog online – kiedy może pomóc?

Zdalne konsultacje ze specjalistą seksuologii sprawdzają się w przypadku:

  • edukacji seksualnej dla dzieci, młodzieży oraz ich rodziców,
  • zaburzeń identyfikacji seksualnej,
  • zaburzeń seksualnych (pochwica, bolesne współżycie, problemy z libido, brak ochoty na seks, trudności w osiągnięciu orgazmu),
  • zaburzeń płodności,
  • problemów z identyfikacją orientacji seksualnej,
  • zaburzeń preferencji seksualnych, również tych niepokojących czy nieakceptowanych społecznie.

W Centrum Terapii ALLENORT seksuolog online udziela porad w formie telekonsultacji lub videokonsultacji, również poprzez nowoczesne komunikatory internetowe. Częstotliwość spotkań jest dobierana indywidualnie pod kątem potrzeb pacjenta.

Zapewniamy opiekę doświadczonych specjalistów, poczucie komfortu oraz pełną dyskrecję. Zapraszamy!

 


Role specjalistów

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /stronaallenort/wp-content/themes/allenort/page.php on line 56