Szpital

Mazowiecki Szpital i Centrum Diagnostyczne ALLENORT

Diagnoza. Terapia. Zdrowie.


O Szpitalu

Mazowiecki Szpital i Centrum Diagnostyczne ALLENORT im. prof. Antoniego Kępińskiego jest istotnym ogniwem pierwszej w Polsce całkowicie prywatnej kompleksowej oferty pomocy medycznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Szpital Allenort jest zlokalizowany w Warszawie, przy ul. Myśliborskiej 44 i świadczy całodobową opiekę szpitalną dla pacjentów w kryzysie psychicznym. Szpital dysponuje odpowiednim personelem i infrastrukturą, aby leczyć pacjentów bez względu na stan psychiczny i rozpoznanie.


Naszym celem było stworzenie nowoczesnego ośrodka leczniczo-diagnostycznego, który będzie pełną alternatywą dla hospitalizacji w placówkach publicznych.

Szpital i Centrum Diagnostyczne Allenort oferuje kompleksowe leczenie psychiatryczne zgodne z najnowszą wiedzą medyczną prowadzone w komfortowych warunkach. Diagnostyka i terapia są realizowane przez doświadczony zespół lekarsko-psychologiczny, w oparciu o plan ustalany indywidualnie dla każdego pacjenta. W Radzie Naukowej Szpitala zasiadają uznane autorytety polskiej psychiatrii. W procesie leczenia współpracujemy z pacjentem, jego bliskimi, a w razie potrzeby również z lekarzem leczącym pacjenta na co dzień.

Pacjenci przebywają w komfortowych, jedno- i dwuosobowych pokojach, wyposażonych w łazienki. W Szpitalu Allenort przykładamy dużą wagę zarówno do jakości leczenia, jak i do przestrzegania praw pacjenta oraz poszanowania jego intymności i prywatności.

Przyjęcie do szpitala

  • Gdy Ty lub Twój lekarz widzicie potrzebę hospitalizacji.
  • Jeśli potrzebujesz pełnej diagnozy swoich problemów psychicznych.
  • Gdy objawy choroby lub znaczne pogorszenie funkcjonowania wymagają intensywnego leczenia.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE SZPITALEM

Pacjent lub lekarz kierujący pacjenta do Szpitala powinien zadzwonić bezpośrednio pod numer 22 300 29 33 (w godz. 8:00 – 16:00) lub pod numer infolinii 801 90 90 90 (po godz. 16:00). Przez całą dobę można uzyskać informacje na temat możliwości hospitalizacji i ustalić termin wizyty konsultacyjnej (również w trybie pilnym).

WIZYTA KONSULTACYJNA

Wizyta konsultacyjna – ok. 50 minutowa wizyta u psychiatry na terenie Szpitala, mająca na celu ocenę stanu psychicznego, ustalenie terminu i dobranie wspólnie z pacjentem odpowiedniego zakresu świadczeń z oferty szpitalnej. Termin przyjęcia dostosowany jest do potrzeb pacjenta. W sytuacjach nagłych przyjęcie do Szpitala możliwe jest tego samego dnia.

PRZYJĘCIE DO SZPITALA

Podczas przyjęcia do Szpitala, lekarz psychiatra przeprowadzi badanie psychiatryczne i fizykalne, wywiad dotyczący m.in. wcześniej występujących objawów zaburzeń psychicznych, sposobów ich leczenia, współwystępujących schorzeń somatycznych, przyjmowanych leków. Przeprowadzi także wywiad rodzinny i dotyczący aktualnej sytuacji zgłaszającej się osoby. Na tej podstawie, z uwzględnieniem osobistych preferencji i indywidualnych potrzeb pacjenta, lekarz przedstawi plan leczenia, zleci badania laboratoryjne i zaproponuje oddziaływania psychoterapeutyczne.

Nasz zespół

Nasza Kadra to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści psychiatrzy, psycholodzy, terapeuci oraz personel pielęgniarski.

Posiadając doświadczenie w pracy zarówno w placówkach lecznictwa państwowego, jak i placówkach prywatnych staramy się tworzyć nową jakość opieki psychiatrycznej w Polsce na każdym etapie leczenia.

Członkowie naszego Zespołu wciąż podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, aktywnie uczestnicząc we wszelkiego rodzaju szkoleniach, co pozwala im nieustannie wzbogacać swoje umiejętności o najnowsze odkrycia naukowe i nowoczesne metody terapii.

Nasz Zespół to zaangażowani w swoją pracę specjaliści, traktujący Pacjentów jako aktywnych uczestników procesu terapeutycznego.

Zespół szpitalny współpracuje także ze specjalistami wszystkich Przychodni Klinik Terapii Allenort, co umożliwia zintegrowanie oddziaływań leczniczych na wszystkich etapach leczenia, oferując pełną, zindywidualizowaną, opiekę psychiatryczną dopasowaną do potrzeb każdego Pacjenta.

Dla lekarzy

  • Jak skierować pacjenta do naszego Szpitala?
  • Współpraca

W naszym Szpitalu oferujemy leczenie psychiatryczne pacjentom ze wszystkimi rozpoznaniami. W przypadku skierowania pacjenta przez lekarza psychiatrę, nasz plan leczenia zakłada współpracę zespołu szpitalnego z lekarzem prowadzącym. Cenimy Twoją wiedzę o problemie pacjenta i z chęcią podejmiemy współpracę.

Zapraszmy do współpracy specjalistów psychiatrów zainteresowanych pełnieniem dyżurów lekarskich w Naszym Szpitalu nr tel do pracownika administracyjnego.

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w Szpitalu?

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.