lek.

Wojciech Pawlak

Jest lekarzem, specjalistą psychiatrą. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Doświadczenie zdobywał w psychiatrycznych oddziałach klinicznych szpitala Bródnowskiego, Bielańskiego oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Obecnie koncentruje się na pracy w trybie ambulatoryjnym, stara się proponować pomoc farmakologiczną w oparciu o pogłębioną relację uwzględniającą szeroki kontekst problemów chorego.

Specjalizacje

Lekarz, specjalista psychiatra.

Kwalifikacje

Od ponad 13 lat zajmuje się problematyką zdrowia psychicznego. Po ukończeniu Akademii Medycznej nabywał doświadczenie w psychiatrycznych oddziałach klinicznych, równolegle podjął 4-letnie szkolenie specjalistyczne z zakresu psychoterapii. Od 7 lat pracuje ambulatoryjnie. Kierunkiem pracy jest diagnoza i leczenie, które uwzględnia obecne osiągnięcia neuronauki jak i możliwości psychoterapii. W relacji z pacjentem stara się nazwać problem, z którym zgłasza się chory w zrozumiały i czytelny sposób. Uważa, że problematyka zdrowia psychicznego jest wrażliwym obszarem, dlatego w leczeniu uwzględnia otwartą relację z chorym i jego akceptację proponowanych sposobów pomocy.

Zajmuje się

  • Zaburzenia nastroju depresje, zaburzenia dwubiegunowe
  • Wsparcie farmakologiczne w leczeniu zaburzeń lękowych
  • Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne
  • Zaburzenia adaptacyjne, sytuacje kryzysu, doświadczenia straty
  • Zespół stresu pourazowego
  • Zaburzenia psychotyczne
  • Praca z młodzieżą, diagnoza i leczenie zaburzeń okresu adolescencji.

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.