mgr

Tomasz Mieszkowski

Jest absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Ukończył 4 letnie, całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA (rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne).

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie Intra.

Specjalizacje

Psycholog, psychoterapeuta.

Kwalifikacje

Od ponad 10 lat zajmuje się pomocą psychologiczną. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży powyżej 14 roku życia oraz psychoterapię par. Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów PTP.

Prowadzi terapię w nurcie psychoterapii humanistycznej, a szczególnie bliskie jest dla Niego podejście terapii skoncentrowanej na osobie Carla Rogersa. Korzysta również z podejścia skoncentrowanego na emocjach (EFT, Emotion Focused Therapy). Systematycznie uczestniczy w szkoleniach doskonalących warsztat pracy.

Zajmuje się

  • Osobami, które doświadczają, bądź doświadczały przemocy
  • Zaburzeniami depresyjnymi
  • Zaburzeniami lękowymi
  • Kryzysem życiowym , zagubieniem i utratą poczucia sensu i celu w życiu
  • Trudnościami w ważnych dla siebie relacjach
  • Prowadzi psychoterapię również w języku angielskim

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

NABIELAKA, Warszawa, Psychomedica

ul. Nabielaka 6 lok. 2
00-743 Warszawa

TARCHOMIN, Warszawa, Myśliborska

ul. Myśliborska 44
03-185 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.