mgr

Sylwia Rozbicka

Absolwentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Obecnie jest uczestnikiem 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie psychodynamicznym w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”, posiadającego atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje psychoterapeutycznie z dorosłymi i młodzieżą.

Specjalizacje

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia, pracuje z dorosłymi i młodzieżą.

Kwalifikacje

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Ośrodku Wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi, w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Centrum Wczesnej Interwencji "Krok po Kroku". Pełniła funkcję kierownika placówki dziennego pobytu dla osób po kryzysach psychicznych, działającej w modelu środowiskowym przy Stowarzyszeniu „Pomost”. Współpracowała z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Warszawskiego, udzielając indywidualnych konsultacji psychologicznych oraz prowadząc warsztaty rozwojowe dla studentów i absolwentów z niepełnosprawnościami. Jest członkiem zarządu Stowarzyszenia „Aktywnie Przeciwko Depresji”, prowadzi konsultacje, psychoterapię indywidualną oraz grupy wsparcia dla osób chorujących i ich rodzin. Z pacjentami pracuje od 2012 roku. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji.

Zajmuje się

  • psychoterapia osób dorosłych i nastolatków,
  • psychoterapia osób ukierunkowanych na lepsze poznanie i zrozumienie siebie,
  • zaburzenia osobowości, nastroju i psychozy,
  • problemy w relacjach interpersonalnych – zawodowych, w bliskich związkach,
  • konsultacje rodzinne w ramach pracy z nastolatkami,
  • grupy wsparcia i konsultacje indywidualne dla osób z doświadczeniem depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej, psychoz oraz ich rodzin,
  • warsztaty z zakresu asertywności i radzenia sobie ze stresem,
  • interwencje kryzysowe.

Pracuje z nastolatkami (od 11 r.ż.).

Prowadzi grupy wsparcia dla osób z chorobą afektywną dwubiegunową (CHAD) oraz ich rodzin.

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

BUKOWIŃSKA, Warszawa, Inversa

ul. Bukowińska 26B
02-703 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.