mgr

Sandra Nowacka-Jaskólska

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Psychologia Kliniczna oraz Akademii Medycznej na kierunku Dietetyka. Ukończyła szkolenie z psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów - posiadającego atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego /SNP PTP/ i rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje w podejściu psychodynamicznym.

Specjalizacje

Psycholog, psychoterapeuta młodzieży i dorosłych, dietetyk

Kwalifikacje

Ukończyła kurs "ABC Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu - poziom A” w Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi. Uczestniczy w konferencjach naukowo-szkoleniowych dt. chorób psychicznych i żywieniowych.

 

Pracuje w zawodzie psychologa i dietetyka od ponad 9 lat. Odbyła staż w Szpitalu Wolskim na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym, gdzie współprowadziła terapię grupową zaburzeń depresyjnych, osobowości oraz psychotycznych. Prowadziła warsztaty dietetyczne w grupie osób z zaburzeniami odżywiania (XX Oddział Dzienny Psychiatryczny "GAWRA") oraz zaburzeniami psychotycznymi. Doświadczenie w pracy z młodzieżą zdobywa w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii.

Obecniepracuje jako psychoterapeuta i dietetyk w prywatnych i państwowych placówkach z młodzieżą i dorosłymi.

Zajmuje się

● psychoterapią indywidualną młodzieży z: zaburzeniami odżywiania, z zaburzeniami adaptacyjnymi, zaburzeniami nastroju i lękowymi

● psychoterapią indywidualną młodzieży się z trudnościami w relacjach, przeżywającymi silny stres

● konsultuje młodzież od 12 r.ż.

● psychoterapią grupową młodzieży

● psychoterapią grupową dorosłych

● psychoterapią indywidualna dorosłych

wsparciem rodziców w rozumieniu objawów zaburzeń odżywiania u dziecka.

 

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

SIELECKA, WARSZAWA, Centrum Terapii Dzieci, Młodzieży i Rodzin

ul. Sielecka 22 lok. 11
00-780 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.