mgr

Patrycja Komorowska

Absolwentka psychologii Uniwersytetu SWPS. Obecnie w trakcie certyfikacji w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.

Specjalizacje

Psycholog, psychoterapeuta.

Kwalifikacje

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas staży na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym i Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Wolskiego oraz na Oddziale Zamkniętym w Tworkach. Obecnie pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego Szpitala Wolskiego oraz w prywatnym gabinecie. Swoją pracę poddaje stałej superwizji certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W pracy terapeutycznej liczy się dla niej przede wszystkim dobro drugiej osoby, zaufanie oraz szczera relacja. Wszystko, co powierza jej klient jest ważne i nigdy tego nie ocenia. Jej celem jest udzielenie jak najlepszej i najskuteczniejszej pomocy. Dba o poczucie bezpieczeństwa, dlatego zawsze przestrzega tajemnicy zawodowej zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodu Psychologa i Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego.

Zajmuje się

  • terapią krótko- i długoterminową dla osób dorosłych
  • problemami z emocjami (niska samoocena, nieśmiałość/wstydliwość, poczucie bezsensu życia, smutek, samotność, poczucie winy)
  • relacjami z innymi ludźmi (agresja, nadmierna uległość, nieumiejętność stawiania granic, trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji partnerskich)
  • sytuacjami kryzysowymi (utrata pracy, rozstanie z bliską osobą, utrata/śmierć kogoś bliskiego)
  • zaburzeniami lękowymi
  • zaburzeniami adaptacyjnymi
  • zaburzeniami odżywiania

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.