mgr

Monika Gibaszek

W 1993 roku uzyskała tytuł magistra psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyła szkolenie przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty zgodnie z wymogami Komisji Certyfikatów Psychoterapii rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Szkolenie własne w zakresie psychoterapii realizowała głównie w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Secjalizacje

Psycholog, psychoterapeuta.

Kwalifikacje

Ma wieloletnie doświadczenie w terapii osób z zaburzeniami psychicznymi oraz ich rodzin. Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała w Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Warszawie. Pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Pruszkowie na oddziale dziennym ogólnopsychiatrycznym i na oddziale leczenia depresji. Prowadzi psychoterapię w orientacji psychodynamicznej, swoją pracę systematycznie superwizuje.

Zajmuje się

  • indywidualną i grupową psychoterapią osób dorosłych
  • terapią par
  • wspieraniem rozwoju świadomości siebie
  • psychoterapią osób cierpiących z powodu depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych, a także z doświadczeniem psychozy oraz wsparciem dla ich rodzin
  • nie zajmuje się terapią uzależnień i współuzależnienia
  • nie zajmuje się terapią fobii

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

DYGASIŃSKIEGO, Warszawa, ProPsyche

ul. Dygasińskiego 18
01-603 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.