mgr

Michał Czyżewski

Jest absolwentem filozofii oraz psychologii klinicznej i osobowości na UKSW w Warszawie. Ukończył szkolenie w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej, we współpracy z Oxford Cognitive Therapy Centre oraz roczne studium psychologicznej pracy z grupami i organizacjami w Ośrodku Poza Centrum przy Polskim Stowarzyszeniu Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu.

Specjalizacje

Psycholog, psychoterapeuta.

Kwalifikacje

Aktualnie jest w trakcie szkolenia z EMDR – nurtu terapii zorientowanej na pracę z traumą i trudnymi przeżyciami. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (certyfikat nr 194)

Doświadczenie zawodowe zdobywał na stażu w Katedrze i Klinice Psychiatrycznej Akademii Medycznej Szpitala przy ul. Nowowiejskiej w Warszawie – prowadził terapię wspierającą i indywidualną. W latach 1999-2010 związany z Fundacją ITAKA, gdzie udzielał wsparcia psychologicznego bliskim zaginionych oraz osobom pogrążonym w żałobie. Wieloletni koordynator kampanii społecznej „Depresja jest chorobą. Lecz depresję”. Wieloletni współpracownik Instytutu Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPIRO, gdzie prowadził psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Autor licznych publikacji o tematyce psychologicznej, kilkuletni współpracownik magazynu psychologicznego Sens.

Zajmuje się

  • psychoterapią indywidualną osób dorosłych
  • interwencją kryzysową, terapią traumy, wsparciem w żałobie
  • kryzysami sytuacyjnymi
  • zaburzeniami nastroju (depresja)
  • zaburzeniami lękowymi
  • zaburzeniami psychosomatycznymi
  • wsparciem psychologicznym osób przeżywających kryzysy duchowe
  • pracuje w podejściu integratywnym (terapia poznawczo-behawioralna, terapia EMDR oraz elementy pracy z procesem).

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

Kliniki Terapii ALLENORT - ProPsyche

ul. Dygasińskiego 18
01-603 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.