mgr

Marcin Król

Absolwent psychologii klinicznej Uniwersytetu SWPS. Ukończył czteroletnie Studium Psychoterapii oraz Szkołę Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji, szkolenia rekomendowane przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz posiadające atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Obecnie jest w trakcie szkolenia w podejściu ISTDP (Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Dynamiczna).

Specjalizacje

Psycholog, psychoterapeuta.

Kwalifikacje

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy typu A, gdzie prowadził terapię indywidualną, grupową oraz psychoedukację dla osób z rozpoznaniem schizofrenii, zaburzenia afektywnego dwubiegunowego oraz depresji. Pracuję przede wszystkim w podejściu psychodynamicznym, ale korzysta również z dorobku innych nurtów. Docenia i praktykuję założenia mindfullness, czyli treningu uważności i koncentracji na bieżącym doświadczeniu. Te i inne istotne, elementy wprowadza do pracy podczas sesji. Od wielu lat pracuje pod stałą superwizją.

Zajmuje się

  • psychoterapią indywidualną i grupową w podejściu psychodynamicznym oraz ISTDP.
  • psychoterapią osób mających objawy psychosomatyczne
  • pomocą osobom w kryzysie małżeńskim
  • psychoterapią osób, którym stale towarzyszy napięcie i niepokój
  • psychoterapią osób doświadczających trudności w rozpoznawaniu i wyrażaniu złości
  • zaburzeniami kontroli impulsów
  • zaburzeniami odżywiania

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

Kliniki Terapii ALLENORT - ProPsyche

ul. Dygasińskiego 18
01-603 Warszawa

INFOLINIA

INFOLINIA

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.