mgr

Magdalena Sowińska

Absolwentka Instytutu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim- z dwiema specjalizacjami pedagogiczną i prawno-kryminologiczną. Ukończyła roczny staż-Vademecum Gestalt w Poradni Synapsis w Warszawie i trzyletnią Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Specjalizacje

Certyfikowany psychoterapeuta w nurcie terapii Gestalt, mgr resocjalizacji i profilaktyki społecznej.

Kwalifikacje

Pracuje od ponad 20 lat. Na początku przez 7 lat w Poradniach Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia prowadząc terapie indywidualne dla osób uzależnionych, współuzależnionych i Dorosłych Dzieci Alkoholików (DDA) oraz grupy edukacyjne i rozwojowe oraz warsztaty dla tych osób. Następnie przez 11 lat pracowała w Poradni Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Warszawie, prowadząc terapie indywidualne , terapie par i małżeństw, grupy wsparcia dla osób doświadczających przemocy, grupy terapeutyczne i warsztaty rozwojowe. Od trzech lat prowadzi własny gabinet. Pracuje w nurcie humanistycznym opierając się na wiedzy wynikającej z terapii Gestalt. Jest to praca relacyjna z klientem z wykorzystaniem dialogu fenomenologicznego i eksperymentu terapeutycznego np. psychorysunek, psychodrama.

Zajmuje się

  • Terapia indywidualna z dorosłymi.
  • Terapia par i małżeństw.
  • Grupa terapeutyczna.
  • Warsztaty tematyczne np. asertywność i rozwojowe.

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

NABIELAKA, Warszawa, Psychomedica

ul. Nabielaka 6 lok. 2
00-743 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.