mgr

Maciej Popławski

Jestem psychologiem i socjologiem, absolwentem całościowego szkolenia terapeutycznego rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (podejście psychodynamiczne i systemowe), szkolenia z terapii opartej na mentalizacji organizowanego przez Anna Freud Centre w Londynie oraz I fazy szkolenia z psychologii zorientowanej na proces. W swojej praktyce integruję przede wszystkim podejście systemowe, psychodynamiczne, egzystencjalne. Ispiruje mnie również myśl jungowska i postjungowska (C. Jung, J. Hillman, A. Mindell).

Specjalizacje

Psycholog, socjolog, psychoterapeuta.

Kwalifikacje

Specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej oraz terapii par. Pracuję z osobami zmagającymi się ze stanami depresyjnymi i lękowymi, bezsennością, zaburzeniami odżywiania się, objawami psychosomatycznymi, traumą, żałobą, trudnościami w relacjach z ludźmi, w pracy oraz zainteresowanymi rozwojem osobistym. Wspieram pary w rozwiązywaniu konfliktów, pogłębianiu komunikacji, radzeniu sobie z kryzysami, budowaniu więzi, rozumieniu własnych potrzeb oraz ich wyrażaniu.

Jestem absolwentem psychologii (UKSW) i socjologii (UW). Ukończyłem całościowe szkolenie terapeutyczne rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (podejście psychodynamiczne i systemowe), szkolenie z terapii opartej na mentalizacji organizowane przez Anna Freud Centre w Londynie oraz I fazę szkolenia z psychologii zorientowanej na proces.

Psychoterapią zajmuję się od 2006 roku. Pracowałem m.in. w Centrum Rodziny i Praw Dziecka oraz Specjalistycznej Poradni ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Prywatną praktykę prowadzę od 2008 roku. W swojej praktyce integruję podejście systemowe, psychodynamiczne, egzystencjalne. Ispiruje mnie również myśl jungowska i postjungowska (C. Jung, J. Hillman, A. Mindell)

Piszę doktorat w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu, Polskiej Federacji Psychoterapii.

Zajmuje się

  • psychoterapia indywidualna
  • psychoterapia par

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

Kliniki Terapii ALLENORT - Psychomedica

ul. Nabielaka 6 lok. 2
00-743 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.