dr med.

Krzysztof Chojnowski

Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie w 1982 roku. II stopień specjalizacji w zakresie endokrynologii uzyskał w 1999 roku, natomiast II stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych – w 1989 roku.

Specjalizacje

Lekarz, specjalista endokrynolog, specjalista chorób wewnętrznych.

Kwalifikacje

Posiada ponad 30 lat praktyki klinicznej w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w tym również wieloletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem lekarskim oddziału endokrynologicznego. Jest autorem licznych publikacji w piśmiennictwie polskim i zagranicznym.
Pracowałem w Klinice Nadciśnienia Tętniczego i Chorób Naczyń Akademii Medycznej w Warszawie oraz Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

Prowadzi konsultacje z zakresu chorób tarczycy, przysadki i nadnerczy.

Specjalizuje się również w endokrynologii konsultacyjnej oraz rozwiązywaniu interdyscyplinarnych problemów endokrynologicznych chorych z chorobami układu krążenia, stawów i zaburzeniami psychicznymi.

Zajmuje się

  • ustalanie wskazań do leczenia zabiegowego chorób tarczycy i nadnerczy,
  • przygotowywanie do leczenia zabiegowego,
  • przygotowanie do leczenia chorób tarczycy izotopem jodu,
  • leczenie chorób tarczycy u ciężarnych,
  • planowanie racjonalnej diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej.

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.