mgr

Krystyna Wielogórska

Ukończyła psychologię społeczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz zarzadzanie i marketing w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych. Ukończyła Program Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt Instytutu Psychoterapii Integralnej Gestalt w Krakowie obecnie kontynuuję naukę na ostatnim roku w Szkole Psychoterapii Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie.

Specjalizacje

Psycholog biznesu, psychoterapeuta w trakcie szkolenia.

Kwalifikacje

Przez wiele lat była związana z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi w międzynarodowych korporacjach, w działach HR rekrutując i zajmując się rozwojem pracowników. Zrealizowała wiele projektów rekrutacyjnych współpracując z różnorodnymi organizacjami, firmami m. in Bayer, GlaxoSmithKline, Promedica24 oraz w fundacjach wspierających osoby niepełnosprawne oraz dzieci z zaburzeniami rozwoju. Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego Wojskowego Instytutu Medycznego, Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii, współpracowała z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jaktorowie oraz obecnie z Towarzystwem Pomocy Młodzieży. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Zajmuje się

  • ·psychoterapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży
  • ·psychoterapią par i małżeństw
  • ·terapią rodzin
  • ·terapią fobii
  • ·terapią osób uzależnionych i współuzależnionych
  • problemami psychologicznymi wynikającymi z choroby somatycznej (pomoc w adaptacji do choroby lub jej skutków)

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

Kliniki Terapii ALLENORT - ProPsyche

ul. Dygasińskiego 18
01-603 Warszawa

INFOLINIA

INFOLINIA

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.