mgr

Katarzyna Żyszkowska

Absolwentka Wydziału Psychologii UH SWPS, Studium Psychoterapii oraz Studium Psychoterapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Obecnie w trakcie procesu certyfikacji Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Specjalizacje

Psycholog, psychoterapeuta.

Kwalifikacje

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Psychiatrycznym dla Młodzieży w Józefowie, w Oddziale Dziennym Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie, w Ośrodku Rehabilitacji Socjopsychiatrycznej w Zagórzu oraz w prywatnych poradniach psychoterapii.

Na co dzień kieruje Oddziałem Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży przy ulicy Sobieskiego 93 w Warszawie.

Pracuje w podejściu psychodynamicznym pod superwizją licencjonowanych Superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

Zajmuje się konsultacjami psychologicznymi, a także indywidualną psychoterapią w podejściu psychodynamicznym osób dorosłych oraz młodych dorosłych, doświadczających zaburzeń afektywnych, nerwicowych, lękowych, odżywiania się, mających trudności w utrzymywaniu satysfakcjonujących bliskich relacji, będącychw trudnej sytuacji życiowej, przeżywającychkryzysy w związku lub w pracy.

Zajmuje się również pracą z parami, małżeństwami oraz pracą z rodzinami.

Zajmuje się

  • psychoterapia indywidualna dorosłych
  • psychoterapia indywidualna młodych dorosłych
  • psychoterapia par
  • psychoterapia małżeństw
  • psychoterapia rodzin

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

BUKOWIŃSKA, Warszawa, Inversa

ul. Bukowińska 26B
02-703 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.