mgr

Karolina Krzysik – Klemanów

Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie na kierunku Psychologia oraz Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej (KSPP). Jest w trakcie szkolenia uzupełniającego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej (PTPP) w KSPP. Członek – kandydat PTPP. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji i regularnie korzysta z własnej terapii szkoleniowej.

Specjalizacje

Psycholog dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych, psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Kwalifikacje

Doświadczenie zebrała w trakcie rocznego wolontariatu w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży, w czasie dwurocznego wolontariatu w Klubie Integracji Środowiskowej Relaks dla osób z zaburzeniami psychicznymi , działającym przy OPS Ochota w Warszawie, we współpracy z warszawskim Centrum Terapii Synergis oraz podczas praktyki prywatnej.

Zajmuje się

  • psychoterapią dzieci i młodzieży (od 3 do 18 r.ż.)
  • psychoterapią dorosłych
  • wsparciem psychoedukacyjnym dzieci
  • konsultacjami psychologicznymi dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych
  • prowadzeniem Treningów Umiejętności Społecznych

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

SIELECKA, Warszawa, ProPsyche Junior

ul. Sielecka 22 lok. 11
00-780 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.