mgr

Karolina Adamska

Ukończyła kurs psychoterapii oparty na podejściu systemowym i psychodynamicznym. Absolwentka Wydziału Psychologii UW ze specjalnością Psychologia Kliniczna Dziecka oraz Terapia Rodzin i Małżeństw. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i PTPsychiatrycznego.

Specjalizacje

Terapia rodzin i par 

Kwalifikacje

Rozwijanie kompetencji zawodowych w zakresie wspierania dziecka i rodziny rozpoczęła od pracy jako psycholog dziecięcy. Współpracowała z prywatnymi i publicznymi poradniami zdrowia psychicznego, instytucjami oświatowymi i organizacjami pozarządowymi udzielającymi pomoc psychologiczną. Obecnie jej zainteresowania zawodowe są skoncentrowane na prowadzeniu psychoterapii. W Poradniach Zdrowia Psychicznego udziela pomocy psychologicznej osobom dorosłym, rodzinom, młodzieży i dzieciom. W Klinice Terapii ALLENORT ProPsyche Junior specjalizuje się w prowadzeniu psychoterapii rodzin i par.

Zajmuje się

  • psychoterapią dzieci i młodzieży
  • psychoterapią rodzin
  • udzielaniem wsparcia psychoedukacyjnego rodzicom w zakresie rozumienia objawów u dziecka i wspierania jego rozwoju
  • nie zajmuje się diagnozą dysleksji
  • konsultuje dzieci w wieku 2–15 lat
  • na pierwszą konsultację do psychologa dziecięcego zapraszamy tylko rodziców

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

SIELECKA, Warszawa, ProPsyche Junior

ul. Sielecka 22 lok. 11
00-780 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.