mgr

Joanna Jurkiewicz

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo–behawioralny, członek Polskiego Towarzystwa Poznawczo Behawioralnego. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz czteroletniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej CBT. Pracuje pod superwizją.

Specjalizacja

Psycholog, psychoterapeuta dzieci i młodzieży.

Kwalifikacje

Doświadczenie zdobywała pracując w Poradni Psychologicznej w publicznych i prywatnych Centrach Medycznych. Kwalifikacje podnosiła również podczas odbywania licznych staży i praktyk m.in. Dzienny Oddział Psychiatryczny w Szpitalu Wolskim, Kliniczny Oddział Psychiatryczny w Szpitalu Wolskim, Oddział Dzienny Nerwic w Wojskowej Akademii Technicznej, Rodzinny Ośrodek Diagnostyczno – Konsultacyjny nr 2 w Warszawie i Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Warszawie.

Zajmuje się

  • Psychoterapią indywidualną dzieci i młodzieży z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami obsesyjno – kompulsyjnymi, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania i zaburzeniami zachowania
  • Pracą terapeutyczną z dziećmi i nastolatkami którzy zmagają się z niską samooceną, problemami emocjonalnymi, trudnościami w relacjach z rówieśnikami, objawami psychosomatycznymi, wyrażaniem własnych emocji i potrzeb, wybuchami złości, agresją, trudnościami z zasypianiem, zachowaniem i myślami suicydalnymi, autoagresją
  • Pracą z rodzicami mającymi trudności w relacjach z dziećmi lub mającymi problemy wychowawcze
  • Pomocą psychologiczną dla dzieci i młodzieży zmagającymi się z sytuacjami kryzysowymi (konflikty w rodzinie, rozwód rodziców, śmierć, choroba)
  • Konsultuje dzieci w wieku 3 – 18 lat.
  • Na pierwszą konsultację do psychologa dziecięcego zapraszamy tylko rodziców.

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

Kliniki Terapii ALLENORT - ProPsyche Junior

ul. Sielecka 22 lok. 11
00-780 Warszawa

INFOLINIA

INFOLINIA

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.