lek.

Jan Karol Cichecki

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację w dziedzinie psychiatrii odbywał w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie oraz Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego w Warszawie. W latach 2013-2016 był asystentem II Kliniki Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Edukację kontynuował w ramach szkolenia psychoterapeutycznego w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie zakończonego uzyskaniem tytułu psychoterapeuty.

Specjalizacje

Lekarz, specjalista psychiatra, psychoterapeuta

Kwalifikacje

W trakcie kształcenia specjalizacyjnego odbył liczne staże w ośrodkach wewnątrzszpitalnego oraz ambulatoryjnego lecznictwa psychiatrycznego, jak również w oddziałach interdyscyplinarnych.

W trakcie kariery zawodowej pełnił funkcję konsultanta szpitalnych oddziałów specjalistycznych, kierownika Pododdziału Detoksykacji Alkoholowej (szpital MSWiA w Otwocku), biegłego sądowego, przewodniczącego komisji do spraw orzekania o niepełnosprawności, konsultanta Domów Pomocy Społecznej oraz ośrodków dziennej opieki psychiatrycznej.

Ma szerokie doświadczenie w zakresie psychiatrycznego lecznictwa wewnątrzszpitalnego i ambulatoryjnego. W pracy zawodowej przykłada dużą wagę przykłada do doboru metod leczenia do indywidualnych potrzeb pacjenta. Jest aktywny zawodowo zarówno jako lekarz psychiatra jak i psychoterapeuta.

Konsultuje również w języku angielskim.

Zajmuje się

  • zaburzeniami lękowymi
  • chorobą Alzheimera oraz innymi otępieniami
  • zaburzeniami związanymi ze stresem
  • psychozami i schizofrenią
  • zaburzeniami snu
  • zaburzeniami osobowości

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.