lek.

Jadwiga Reszczyńska

Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1963 r. Od 1964 r. pracowała w oddziałach psychiatrycznych, uzyskała I i II stopień specjalizacji w Klinice Psychiatrycznej w Warszawie. Przez 25 lat była biegłą sądową w Sądzie Okręgowym w Warszawie i w Sądzie Okręgowym w Płocku. Jest członkiem sekcji Psychiatrii Sądowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Specjalizacje

Lekarz, specjalista psychiatra.

Kwalifikacje

Przez 25 lat była biegłą sądową w Sądzie Okręgowym w Warszawie i w Sądzie Okręgowym w Płocku. Jest członkiem sekcji Psychiatrii Sądowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Przepracowała kilkadziesiąt lat w Szpitalu Nowowiejskim w tym dwadzieścia jako ordynator oddziałów, była kierownikiem specjalizacji kilkunastu psychiatrów. Prowadziła ćwiczenia ze studentami oraz wykłady dla szkoły pielęgniarskiej. Pracowała w Poradni Zdrowia Psychicznego, Fundacji Kliniki od jej organizacji i konsultowała 15 lat w Centrum Onkologii.

Zajmuje się

  • Zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi
  • Zaburzeniami nerwicowymi
  • Zaburzeniami adaptacyjnymi
  • Schizofrenią
  • W związku z wieloletnią terapią ostrych psychoz obecnie:
  • - leczenie podtrzymujące po hospitalizacji

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

Kliniki Terapii ALLENORT - Psychomedica

ul. Nabielaka 6 lok. 2
00-743 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.