mgr

Ilona Bieniak

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła czteroletnie Podyplomowe Studium Terapii Rodzin oraz roczny Kurs Terapii Par prowadzony przez Laboratorium Psychoedukacji.

Specjalizacje

Psycholog, psychoterapeuta, psychoterapeuta rodzinny.

Kwalifikacje

Doświadczenie kliniczne w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej młodzieży, terapii rodzin, par i terapii grupowej zdobywała zarówno w prywatnych poradniach, jak również w czasie stażu w Klinice Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz prowadząc konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną i współprowadząc grupę terapeutyczną dla młodzieży w Poradni Zdrowia Psychicznego IPiN.

Odbyła także staż w Poradni Terapii Uzależnionych i Współuzależnionych od Alkoholu oraz szkolenie teoretyczne i staż specjalistyczny z wczesnej intensywnej terapii dzieci z autyzmem w Ośrodku dla dzieci z Autyzmem Fundacji SYNAPSIS.

Od ponad dziesięciu lat pracuje pod stałą superwizją, a swoją pomoc oferuje przede wszystkim parom, rodzinom i osobom dorosłym.

Zajmuje się

  • terapią par
  • terapią rodzin
  • terapią indywidualną osób dorosłych
  • terapią młodzieży od 16 r.ż.
  • nie zajmuje się leczeniem uzależnień
  • konsultuje także w języku włoskim.

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

Kliniki Terapii ALLENORT - Inversa

ul. Bukowińska 26B
02-703 Warszawa

Kliniki Terapii ALLENORT - ProPsyche

ul. Dygasińskiego 18
01-603 Warszawa

INFOLINIA

INFOLINIA

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.