mgr

Ewelina Grad

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Jest psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym i członkiem Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyła szkolenia z zakresu terapii schematu, akredytowane przez Międzynarodowe Towarzystwo Terapii Schematu. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych.

Specjalizacje

Psycholog, psychoterapeuta.

Kwalifikacje

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując min. w Ośrodku Profilaktyki
i Rehabilitacji Osób z Zaburzeniami Psychicznymi, Środowiskowym Domu Samopomocy oraz Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Eskulap” w Lublinie. Współpracowała również z Centrum Interwencji Kryzysowej i Domem Samotnej Matki. Brała udział w licznych projektach na rzecz osób w kryzysach psychicznych, osób niepełnosprawnych i ich rodzin.W swojej pracy wykorzystuj założenia psychoterapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii schematów. Oba podejścia terapeutyczne bazują na aktywnej współpracy terapeuty i pacjenta. Proponują konkretne techniki pracy, dające zarówno możliwość zrozumienia problemu, jak i konkretne narzędzia do radzenia sobie w życiu codziennym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Zajmuje się

  • zaburzeniami nastroju ( w tym depresją )
  • zaburzeniami lękowymi (w tym lękiem panicznym, fobiami, lękiem uogólnionym)
  • zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi (nerwica natręctw)
  • zaburzeniami osobowości
  • kryzysami emocjonalnymi
  • pracą psychoedukacyjną i wsparciem dla osób chorujących na schizofrenię

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

NABIELAKA, WARSZAWA, Centrum Terapii Psychomedica

ul. Nabielaka 6 lok. 2
00-743 Warszawa

Publikacje

Article 2.

Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis.

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.