mgr

Dominik Ziołkowski

Ukończył psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej ze specjalizacją Społeczna Psychologia Kliniczna oraz Wydział Pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim.

Specjalizacje

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia.

Kwalifikacje

Obecnie jest na ostatnim roku 4-letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty zgodnie z wymogami Komisji Certyfikatów Psychoterapii rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Szkolenie własne w zakresie psychoterapii realizuje w Laboratorium Psychoedukacji oraz na Oddziale Dziennym Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie.

Ma doświadczenie w terapii osób z zaburzeniami psychicznymi oraz ich rodzin. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z zespołem Aspergera i autyzmem. Prowadzi liczne szkolenia i warsztaty dla terapeutów, studentów, nauczycieli i rodziców na temat metod pracy z dzieckiem z trudnościami społecznymi, trudnych zachowań dzieci i młodzieży, teorii i praktyki w pracy z osobami z zespołem Aspergera oraz szkolenia dla przyszłych terapeutów szkolnych. Tworzy programy mediacyjne i edukacyjne dla szkół. Specjalizuje się w pracy z rodzinami które borykają się z problemami wychowawczymi dzieci, jak również w pracy ze związkami w których jeden z partnerów przejawia cechy zespołu Aspergera. Psychoterapię prowadzi w orientacji psychodynamicznej.

Zajmuje się

  • indywidualną i grupową psychoterapią osób dorosłych
  • pomaganiem i wspieraniem w trudnych sytuacjach życiowych
  • indywidualną terapią dzieci i młodzieży
  • psychoterapią osób z zaburzeniami osobowości
  • udzielaniem pomocy psychologicznej dzieciom w wieku szkolnym, które przejawiają trudności emocjonalne, posiadają trudności w kontaktach społecznych, manifestują trudne zachowania
  • udzielaniem pomocy psychologicznej rodzicom

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

Kliniki Terapii ALLENORT - ProPsyche

ul. Dygasińskiego 18
01-603 Warszawa

INFOLINIA

INFOLINIA

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.