dr n. med.

Cezary Żechowski

Psychiatra dzieci i młodzieży, psychoterapeuta dzieci i młodzieży, superwizor psychoterapii dzieci i młodzieży, członek Instytutu Psychoanalizy i Psychoterapii, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, International Association of Couple and Family Psychoanalysis, The International Neuropsychoanalysis Society, European Society for the Study of Personality Disorders.

Specjalizacje

Lekarz, specjalista psychiatra dzieci i młodzieży, psychoterapeuta dzieci i młodzieży.

Kierownik medyczny Centrum Terapii Dzieci, Młodzieży i Rodzin ALLENORT


W latach 1994-2010 pracował w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii, w ostatnich latach jako adiunkt. Od 2012 r. kieruje Katedrą Psychologii Klinicznej UKSW. Wykładał na Uniwersytecie Warszawskim, w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Przebywał na stażach i wizytach studyjnych w Heidelbergu, Berlinie i Tromso.
Autor ok. 100 publikacji z zakresu psychiatrii oraz psychoterapii dzieci i młodzieży w tym rozdziałów w podręcznikach psychiatrii. Autor licznych wystąpień na konferencjach w Polsce i za granicą (m. in. w Toronto, Padwie, Sztokholmie, Berlinie, Londynie i Amsterdamie). Współautor i współredaktor książki Od neurobiologii do psychoterapii" (Warszawa, IPiN 2009).

Laureat Nagrody imienia Profesora Stefana Ledera za szczególne osiągnięcia w psychoterapii przyznawanej przez Polskie Towarzystwa Psychiatryczne.

Posiadane certyfikaty:

  • certyfikat psychoterapeuty - Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii (akredytacja PTP),
  • certyfikat psychoterapeuty psychoanalitycznego - Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii (akredytacja PTP),
  • certyfikat psychoterapeuty psychoanalitycznego dzieci i młodzieży Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej,
  • certyfikat superwizora psychoterapii psychoanalitycznej dzieci i młodzieży Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej,
  • certyfikat ukończenia kursu Otwartego Dialogu,
  • zaświadczenie ukończenia kursu Terapii Opartej o Mentalizację – (practitional level)

Zajmuje się

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

SIELECKA, WARSZAWA, Centrum Terapii Dzieci, Młodzieży i Rodzin

ul. Sielecka 22 lok. 11
00-780 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.