mgr

Anna Paziewska

Absolwentka 5-letnich studiów magisterskich z Psychologii Klinicznej na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Studiowała także Pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim.
Obecnie przygotowuje się do szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii INTRA (rekomendowanej przez PTP), w procesie pomagania koncentrując się na indywidualnych potrzebach i zgłaszanych przez Klienta trudnościach.

Specjalizacje

Psycholog.


Doświadczenie zawodowe zdobywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Ośrodku Wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi, Bielańskim Środowiskowym Domu Samopomocy. Współpracowała z Ogólnopolskim Pogotowiem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia PTP jako konsultant (także w poradni telefonicznej i mailowej), asystent osoby pokrzywdzonej. Będąc członkiem Stowarzyszenia „Aktywnie Przeciwko Depresji”, udziela specjalistycznej pomocy psychologicznej oraz prowadzi warsztaty rozwojowe i grupy wsparcia.

Ma doświadczenie pracy z osobami cierpiącymi z powodu przemocy, będącymi w kryzysie, współuzależnionymi, doświadczającymi trudności w relacjach i zaburzeń emocjonalnych, depresji. Czerpie inspirację z nurtów humanistycznego, poznawczo-behawioralnego, Gestalt i pracy z ciałem. Nieustannie rozwija umiejętności w celu lepszego rozumienia osoby spotykanej w gabinecie i świadczenia profesjonalnej pomocy w bezpiecznej atmosferze.

Współpracuje z Warszawskim Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej.

Zajmuje się

  • konsultacjami psychologicznymi dla osób dorosłych,
  • wsparciem osób doświadczających trudności w życiu osobistym, problemów w relacjach z bliskimi oraz w relacji z samym sobą,
  • interwencjami kryzysowymi, m.in. na skutek nagłych trudnych wydarzeń życiowych, doświadczaniem przemocy w rodzinie,
  • prowadzeniem grup wsparcia i konsultacji indywidualnych dla osób z doświadczeniem depresji,
  • psychoedukacją – pomoc w procesie zdrowienia i wsparcie rodziny osoby chorującej,
  • treningami indywidualnymi, dla par i grupowymi z zakresu asertywności, komunikacji, radzenia sobie ze stresem i relaksacji.

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

Kliniki Terapii ALLENORT - Inversa

ul. Bukowińska 26B
02-703 Warszawa

INFOLINIA

INFOLINIA

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.