mgr

Agnieszka Całka

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Uzyskała z wyróżnieniem Certyfikat Psychoterapeuty Uzależnień wydany przez PARPA.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej indywidualnej i grupowej z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi, oraz osobami pochodzącymi z rodzin dysfunkcyjnych – DDA, DDD, oraz w terapii par.

Specjalizacje

Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień.

Kwalifikacje

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Oddziałach Dziennych Leczenia Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Szpitalu Wolskim, w Oddziale Psychiatrii Wieku Rozwojowego Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego. Odbyła staż kliniczny w Krakowskim Centrum Terapii Uzależnień. Pracowała w Szpitalu Specjalistycznym MSW, w poradniach leczenia uzależnienia i współuzależnienia i podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach, m.in. Program Ograniczania Picia, Dialog Motywujący, Terapia osób z uzależnieniami behawioralnymi, Psychoterapia zaburzeń emocjonalnych u osób uzależnionych i współuzależnionych.

Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji licencjonowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Zajmuje się

  • konsultacjami osób dorosłych
  • psychoterapią osób uzależnionych od alkoholu, zachowań behawioralnych
  • psychoterapią osób współuzależnionych, osób niezadowolonych z jakości swojego życia, doświadczających trudności w relacjach z ludźmi
  • parami, które znajdują się w kryzysie związanym z uzależnieniem partnera, przeżywają trudności w komunikacji

Pracuje również w oparciu o Program Ograniczania Picia, który ma pomóc wypracować bezpieczny model używania alkoholu.

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.