mgr

Agata Rakfalska Vallicelli

Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz psychologii klinicznej na Uniwersytecie w Padwie. 

Specjalizacje

Psycholog, psychoterapeuta strategiczny, psychoterapeuta dzieci i młodzieży.

Kwalifikacje

Ukończyła 4-letnie szkolenie w psychoterapii krótkoterminowej strategicznej u prof. Giorgio Nardone. Doświadczenie zdobyła odbywając praktyki w Stanach Zjednoczonych (Family Therapy Institute w San Diego) i we Włoszech (Arezzo, Modena).

Od 2010 roku pracuje jako psycholog i psychoterapeuta w nurcie terapii krótkoterminowej strategicznej. Specjalizuje się w leczeniu nerwicy (ataki paniki, fobie, hipochondria, dysmorfofobia), nerwicy natręctw (natrętne myśli, obsesje, kompulsje, manie, tiki) i depresji.

Prowadzi terapię rodzinną – przyjmując tylko rodziców mających małe dzieci (do 12 roku życia), którzy stają się ko-terapeutami własnych dzieci. Młodzież powyżej 12 roku życia zaprasza na terapię strategiczną razem z rodzicami.

Pracuje w systemie krótkoterminowej terapii strategicznej maksymalnie do 10 sesji. Spotkania odbywają się raz na dwa tygodnie - raz w Klinice w Warszawie, na zmianę z konsultacjami psychologicznymi poprzez Skype.

Pracuje pod ciągłą superwizją.

Zajmuje się

  • psychoterapią krótkoterminową strategiczną osób dorosłych
  • psychoterapią krótkoterminową strategiczną dzieci i młodzieży
  • konsultacjami psychologicznymi w nurcie krótkoterminowej terapii strategicznej
  • warsztatami coachingowymi – „Emocje (nie)kontrolowane. Jak radzić sobie z emocjami w pracy i w życiu prywatnym”
  • prowadzi psychoterapię w języku polskim, włoskim i angielskim

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.