mgr

Agata Łażewska

Z mediacjami rodzinnymi związana od 2009 roku. Na co dzień jest psychologiem w szkole podstawowej, gdzie szerzy m.in. ideę mediacji rówieśniczych. Pracuje także w organizacji pozarządowej. W nieistniejącym już prywatnym ośrodku adopcyjnym zajmowała się diagnozą przyszłych rodzin adopcyjnych i zastępczych.

Specjalizacje

Psycholog, mediator rodzinny.

Kwalifikaje

Absolwentka psychologii społecznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, studiów podyplomowych na Akademii Pedagogiki Specjalnej „Profilaktyka i terapia dzieci z trudnościami wychowawczymi” oraz studiów podyplomowych na Wydziale Psychologii UW „Diagnoza kliniczna dziecka i jego rodziny”. Trener biznesu – Szkoła Trenerów Biznesu EFS Grupy TROP. Ukończyła szkolenie z mediacji rodzinnych prowadzone zgodnie ze Standardami Społecznej Rady ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości. Członkini Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Posiada wieloletnie doświadczenie pracy w korporacji, w ramach której współtworzyła i kierowała korporacyjną fundacją oraz zajmowała się społeczną odpowiedzialnością biznesu na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Zajmuje się

Mediacjami:

  • małżeńskimi/partnerskimi
  • okołorozwodowymi związanymi z opieką nad dziećmi
  • rodzicielskimi
  • międzypokoleniowymi
  • podziałem majątku po rozwodzie

oraz konsultacjami dla rodziców będących w sytuacji rozwodu, separacji lub rozstania z partnerem

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

DYGASIŃSKIEGO, Warszawa, ProPsyche

ul. Dygasińskiego 18
01-603 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.