dr n. hum.

Anna Wójcik-Zdyb

Absolwentka całościowego kursu psychoterapii organizowanego przez Zakład Terapii Rodzin Colegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (CM UJ). Posiada certyfikat Terapeuty Środowiskowego nr 290/2014 i Specjalisty Terapii Środowiskowej nr 87/2014 Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Specjalizacje

Pedagog, psychoterapeuta

Kwalifikacje

Od początku interesuje się psychoterapią. W tym kierunku ukończyła studia podyplomowe: „Poradnictwo i pomoc psychologiczna” w Instytucie Psychologii UJ oraz „Podstawy oddziaływań terapeutycznych w wieku rozwojowym” w MCKP UJ. Zrealizowała ponadto staże w: Zespole Leczenia Domowego Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Katedry Psychiatrii CM UJ, oddziale klinicznym Oddziału Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, oddziale dziennym leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Ukończyła I i II stopień kursu Psychoterapia oparta na mentalizacji. W latach 2005–2012 była adiunktem w Instytucie Pedagogiki Specjalnej UP, ponadto pracowała jako psychoterapeuta rodzinny i indywidualny w Krakowski Instytucie Psychoterapii w Krakowie. W latach 2009-2016 pełniła funkcję kierownika Krakowskiego Instytutu Psychoterapii w Rzeszowie.

Stosuje Kodeks Etycznym Psychoterapeuty i pracuje pod kontrolą certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Zajmuje się

  • terapią par, małżeństw, rodzin
  • psychoterapią indywidualną dzieci i młodzieży
  • psychoterapią dorosłych

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

SIELECKA, WARSZAWA, Centrum Terapii Dzieci, Młodzieży i Rodzin

ul. Sielecka 22 lok. 11
00-780 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.