Pierwszy pełnoprofilowy prywatny szpital psychiatryczny w Polsce
Szpital Allenort
Czym sie zajmujemy?
Mazowiecki Szpital i Centrum Diagnostyczne Allenort to pierwszy w Polsce prywatny pełnoprofilowy szpital psychiatryczny. Oferuje swoim pacjentom kompleksowe, nowoczesne leczenie specjalistyczne dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, opiekę świetnych specjalistów oraz komfortowe warunki pobytu.
Uzależnienia od alkoholu
Uzależnienia od leków i innych substancji psychoaktywnych
Depresja
Schizofrenia i inne zaburzenia psychotyczne
Zaburzenia lękowe
Choroba afektywna dwubiegunowa
Choroba Alzheimera i inne zespoły otępienne
Zaburzenia osobowości
O nas

Mazowiecki Szpital i Centrum Diagnostyczne Allenort

Mazowiecki Szpital i Centrum Diagnostyczne Allenort oferuje zgodne z najnowszą wiedzą medyczną, prowadzone w komfortowych warunkach, kompleksowe leczenie specjalistyczne.

  • Jesteśmy pierwszym prywatnym szpitalem psychiatrycznym w Polsce, oferującym kompleksowe świadczenia opieki zdrowotnej.
  • Pracujemy 24 godziny na dobę, także w niedziele i święta – żaden pacjent nigdy nie pozostaje bez opieki!
  • Oferujemy specjalistyczne pakiety nowoczesnej detoksykacji: od alkoholu, narkotyków oraz leków.
  • Naszym pacjentom zapewniamy komfortowe warunki pobytu w 1- lub 2-osobowych klimatyzowanych pokojach.
Umów się na wizytę
Zobacz, jak wygląda Szpital Allenort
Świadczymy całodobową psychiatryczną opiekę szpitalną
Umów się na wizytę
Jak zostać przyjętym do szpitala?
Kontakt ze Szpitalem

Skontaktuj się z nami dzwoniąc na numer 226 900 300.
Jeśli sytuacja jest pilna, przyjęcie do szpitala może nastąpić jeszcze tego samego dnia.

Wizyta konsultacyjna

Zgłoś się na zaplanowaną wcześniej konsultację do przyszpitalnej poradni. Nasz specjalista oceni Twój stan, zaproponuje formę i zakres terapii oraz ustali termin przyjęcia do Szpitala.

Przyjęcie do szpitala

Przed przyjęciem psychiatra przeprowadzi kompleksowe badanie, w którym zapyta m.in. o występujące objawy, dotychczasowe metody leczenia, przyjmowane leki itp. Na tej podstawie opracuje dla Ciebie indywidualny plan terapii.

Co trzeba wiedzieć
Czy do przyjęcia do Szpitala potrzebne jest skierowanie? RozwińZwiń

Nie jest to konieczne. Przyjęcie odbywa się po odbyciu wizyty konsultacyjnej z naszym specjalistą – możesz się na nią umówić dzwoniąc pod numer 226 900 300 lub bezpośrednio w Poradni przy ul. Myśliborskiej 44 w Warszawie.

Jak długo będę przebywać w Szpitalu? RozwińZwiń

To oczywiście kwestia indywidualna, zależna od stanu zdrowia pacjenta. Przeważnie jednak optymalny czas pobytu to 14 dni – może on zostać przedłużony jeśli konieczność taką wskaże lekarz.

Jakie metody leczenia stosuje się w Szpitalu? RozwińZwiń

W Szpitalu Allenort stosujemy zarówno nowoczesne, jak i sprawdzone od lat sposoby leczenia zaburzeń psychicznych, zgodne z wiedzą medyczną. Oprócz tego, naszym pacjentom oferujemy m.in. zajęcia grupowe, treningi motywacyjne, relaksację oraz ćwiczenia na siłowni zewnętrznej.

Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Klinikę Allenort moich danych osobowych w celu umówienia wizyty. *
Nasz zespół

Profesjonalną specjalistyczną opiekę medyczną, kompleksową diagnostykę oraz efektywne leczenie zapewniają w Szpitalu Allenort doświadczeni specjaliści: lekarze, psychologowie i psychoterapeuci. O najwyższy standard obsługi pacjenta i komfort jego pobytu w Szpitalu dbają technicy, pielęgniarki i pielęgniarze, sanitariusze oraz pracownicy administracyjni. Zespół ponad 50 osób codziennie dokłada najwyższych starań, aby pacjent czuł się tutaj bezpiecznie i szybko wracał do zdrowia i formy.

Osoby zarządzające Szpitalem Allenort

Prof. dr hab. n. med. Marcin Wojnar
Psychiatra, Dyrektor Medyczny Szpitala
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Jest profesorem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Kierownikiem Katedry i Kliniki Psychiatrycznej WUM. Wizytuje również w Katedrze Psychiatrii Uniwersytetu Michigan w Ann Arbor, USA.
Dr n. med. Magdalena Chojnacka
Psychiatra, Kierownik Oddziału Psychiatrii
Magdalena Konieczna
Psychiatra, Zastępca Kierownika Oddziału Psychiatrii
Pracowała jako starszy asystent w oddziałach psychiatrycznych całodobowych, dziennych, psychoterapeutycznych oraz oddziałach leczenia uzależnień Szpitala Nowowiejskiego. W swojej ponad 10 letniej pracy lekarskiej zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów zarówno w ramach ambulatorium, oddziałów szpitalnych, jak i w ramach konsultacji w trybie nagłym (w izbach przyjęć psychiatrycznych oraz wizyt domowych) . Regularnie uczestniczy w szkoleniach z zakresu farmakoterapii i psychoterapii.
W leczeniu stara się łączyć metody farmakologiczne z oddziaływaniami psychoterapeutycznymi. Zwraca uwagę na kontekst ogólnomedyczny, rodzinny i społeczny.
Pobierz cennik usług
Pobierz PDF