Zapraszamy do naszej placówki!
Psychomedica Allenort Sp. z o.o.
Nr księgi – 000000193408
ul. Wiejska 11 lok. 15
00-480 Warszawa
Kliniki Terapii Allenort – Psychomedica
ul. Nabielaka 6 lok. 2
00-743 Warszawa
Centrum Terapii Psychomedica
Klaudia Kadłubowska
Psycholog
Psychoterapeuta
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada certyfikat (nr 101) Specjalisty w Zakresie Pomocy Ofiarom Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła czteroletnie szkolenie w zakresie Analizy Grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”.
Pracę terapeutyczną zaczęła już na ostatnim roku studiów, zdobywając doświadczenie na Oddziale Nerwic w Szpitalu MSWiA w Otwocku.
W zawodzie pracuje ponad 19 lat. W latach 2007 – 2011 kierowała zespołem Specjalistycznej Poradni Rodzinnej ds. Przeciwdziałania Przemocy. Jest współautorką Programu Zajęć Terapeutyczno – Edukacyjnych dla Mężczyzn Stosujących Przemoc oraz cyklu edukacyjnego dla terapeutów z zakresu pierwszego kontaktu ze sprawcami przemocy domowej. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi, pomagając ich klientom w odbudowywaniu życia oraz ułatwiając zrozumienie mechanizmów kierujących ich dotychczasowymi wyborami. Od 2008 r. związana jest z Centrum Terapii Psychomedica (wcześniej Centrum Psychoprofilaktyki Psychomedica). Prowadzi terapię indywidualną w podejściu psychodynamicznym oraz terapię par. Uwzględniając potrzeby każdego pacjenta stosuje też inne metody i używa wszelkich umiejętności nabytych w trakcie zdobywania doświadczenia zawodowego i szkoleń.
Psycholog kliniczny
Neuropsycholog kliniczny
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Jest specjalistą psychologiem klinicznym, z podspecjalizacją w zakresie neuropsychologii klinicznej. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Posiada tytuł doktora nauk medycznych. W zawodzie pracuje ponad 20 lat. Jest adiunktem w Pracowni Neuropsychologii Klinicznej II Kliniki Neurologicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz konsultantem- neuropsychologiem w Klinice Neurologii i Epileptologii Szpitala im. Witolda Orłowskiego w Warszawie. Zajmuje się diagnostyką zaburzeń poznawczo-behawioralnych powstałych w przebiegu różnych schorzeń mózgowych oraz diagnostyką różnicową zaburzeń psychogennych o obrazie chorób neurologicznych. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie terapii neuropsychologicznej różnych zespołów zaburzeń poznawczych . Działalność kliniczną łączy z pracą naukową. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji naukowych, a także wykładowcą na Uniwersytecie SWPS w Warszawie i na kursach szkoleniowych do specjalizacji psychologicznych i lekarskich. Jest też współtwórcą komputerowego programu do terapii zaburzeń językowych o typie afazji – „Afa-System”, który jest powszechnie stosowany w placówkach neurorehabilitacyjnych w całej Polsce.
Psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Magister Filozofii i Etyki. Obecnie jest w 4-letniego całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Absolwentka Podyplomowego Studium Trenerów Grupowych przy Laboratorium Psychoedukacji i SWPS w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Terapii i Treningu Grupowego w zakresie Twórczości i Arteterapii w Instytucie Profilaktyki i Resocjalizacji IPSIR UW w Warszawie. Ukończyła też roczny Kurs Pomocy Psychologicznej pod Superwizją w Ośrodku INTRA w Warszawie. Swoje doświadczenie terapeutyczne zdobywała w ośrodkach socjoterapeutycznych oraz podczas rocznego stażu klinicznego w I Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii IPIN w Warszawie oraz w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Jozefowie.
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). W 1998 r. uzyskała pierwszy, a w 2001 drugi stopień specjalizacji z psychiatrii. Praktyczne umiejętności pomocy psychologicznej doskonaliła w Studium Pomocy Psychologicznej Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i wiceprzewodniczącą Komisji ds. Kultury i Sztuki PTP. Należy do Polskiego Towarzystwa Badań nad Uzależnieniami i Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.
Pracę zawodową rozpoczęła w Centrum Odwykowym, zdobywając doświadczenie w terapii osób uzależnionych od alkoholu, leków uspokajających i nasennych, gier hazardowych oraz w terapii rodzin osób uzależnionych. W latach 1996 – 2002, będąc asystentką w Katedrze i Klinice Psychiatrycznej AM, działalność naukową i dydaktyczną łączyła z pracą lekarza w oddziale psychiatrycznym Szpitala Nowowiejskiego. Konsultowała psychiatrycznie chorych kwalifikowanych do przeszczepienia wątroby w Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby Centralnego Szpitala Klinicznego AM, a także pacjentów Poradni ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Współpracowała z Fundacją ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych. Od lat konsultuje podopiecznych Fundacji La Strada – Fundacji Przeciwko Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu.
Główne obszary jej zainteresowań zawodowych to zaburzenia psychosomatyczne, związane ze stresem, psychodietetyka i medycyna stylu życia, a zwłaszcza wpływ diety i aktywności fizycznej na stan psychiczny człowieka.
Psycholog
Psychoterapeuta
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Ukończyła czteroletnie szkolenie w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” – analityk grupowy i indywidualny, szkolenie certyfikowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Przez wiele lat była związana z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi, zarówno w sektorze prywatnym jak i państwowym. Obecnie pracuje jako terapeuta indywidualny i grupowy w nurcie analitycznym. Doświadczenie terapeutyczne zdobywała w Dziennym Oddziale Zaburzeń Nerwicowych Centrum Psychoterapii przy ul. Dolnej w Warszawie, w Oddziale Dziennym Kliniki Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii, a także w Ośrodku Psychoterapii „Rasztów”.
Psychiatra w trakcie specjalizacji
Konsultuje w języku:
Polskim
Angielskim
Przyjmuje w:
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W czasie studiów brała udział w rocznej wymianie naukowej na Uniwersytecie Ege w Izmirze.
Obecnie pracuje w Szpitalu Nowowiejskim. Odbyła staż z psychogeriatrii na Uniwersytecie Karolinska w Sztokholmie.
Ukończyła dwuletnie studia podyplomowe z psychoterapii psychodynamicznej na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych, jak również pracując dydaktycznie oraz naukowo.
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Angielskim
Przyjmuje w:
Jest lekarzem, specjalistą psychiatrą. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Doświadczenie zdobywał w psychiatrycznych oddziałach klinicznych Szpitala Bródnowskiego, Bielańskiego oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Ukończył czteroletnie szkolenie psychoterapii zintegrowanej certyfikowane przez PTP, posiada certyfikat profilaktyki uzależnień. Obecnie koncentruje się na pracy w trybie ambulatoryjnym. Pacjentom oferuje pomoc w oparciu o pogłębioną relację uwzględniającą szeroki kontekst problemów chorego oraz najnowsze osiągnięcia farmakologii i neuronauki.
„Nie można drugiego człowieka obserwować, nie działając na niego. Staramy się, by działanie to zawsze miało znak dodatni” – Antoni Kępiński
Psychiatra dzieci, młodzieży i dorosłych
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Specjalizację z psychiatrii dorosłych odbywała w I Klinice Psychiatrycznej WUM. Szkolenie Specjalizacyjne w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży odbyła w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Doświadczenie zdobywała pracując na oddziałach ogólnopsychiatrycznych Szpitala Nowowiejskiego, placówkach leczenia uzależnień od alkoholu i substancji psychoaktywnych oraz Poradni Leczenia Zaburzeń Snu. Prowadziła konsultacje w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Obecnie pracuje w ambulatoryjnej opiece psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych.
Psychoterapeuta
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Dyplom lekarza medycyny uzyskał w 1986 r. na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W 2005 roku obronił tytuł doktora nauk medycznych, doktorską dysertację pod tytułem „Na pograniczu życia” w 2007 roku opublikowało wydawnictwo Semper.
Prezes Stowarzyszenia Sinthome Grupy Psychoanalizy Lacanowskiej i Szkoły Formowania się Psychoanalityka
W 2010 roku ukończył 3-letni kurs Terapii Sandplay organizowany przez Polskie Towarzystwo Psychologii Analitycznej i Deutsche Gesellschaft für Sandspieltherapie; w 2011 roku zakończył 4-letni kurs Psychologii Analitycznej organizowany przez PTPA i Polskie Towarzystwo Psychoanalizy Jungowskiej przy współpracy z International Association for Analytical Psychology. Jest członkiem i założycielem Polskiego Towarzystwa Psychoanalizy Jungowskiej i Polskiego Stowarzyszenia Dramaterapii oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Bioetycznego. Jest autorem wielu krajowych publikacji w dziedzinie filozofii, filozofii medycyny, bioetyki, psychoanalizy. Pracuje jako lekarz, psychoterapeuta i psychoanalityk. Pracuje z indywidualnym pacjentem metodą psychoanalityczną i Sandplay Therapy.
Psychoterapeuta
Konsultuje w języku:
polskim
francuskim
Przyjmuje w:
Dyplomowana psychoterapeutka psychodynamiczna i terapii skoncentrowanej na przeniesieniu (TFP). Ukończyła czteroletnie podyplomowe szkolenie w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Jest członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Jest magistrem socjologii w zakresie Stosowanych Nauk Społecznych. Ukończyła Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim.
Jest też certyfikowaną mediatorką i negocjatorką oraz dyplomowaną trenerką biznesu. Ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu House of Skills.
Swoje doświadczenie w pracy rozpoczęła w 1998 roku w ośrodku socjoterapii “Pępęk” Fundacji ETOH w Warszawie. Pracowała jako socjoterapeutka z dziećmi w wieku od 9 do 13 lat. Następnie prowadziła we Francji interwencję kryzysową pacjentów po traumie wykorzystania.
Od 2012 roku prowadzi długoterminową indywidualną psychoterapię psychodynamiczną dorosłych z elementami TFP. Pracuje pod stałą superwizją.
Posługuje się podstawami języka migowego w aflabecie Lorma. Pracuje w języku polskim i francuskim.
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, specjalista psychiatra, kierownik Kliniki Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, Konsultant Wojskowej Służby Zdrowia ds. Psychiatrii, wykładowca na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Główne zainteresowania naukowo – badawcze to zagadnienia agresji i przemocy, problematyka opiniowania sądowo – psychiatrycznego, orzecznictwo wojskowo – lekarskie w zaburzeniach psychicznych, psychiatria konsultacyjna oraz zaburzenia psychiczne związane ze stresem traumatycznym ze szczególnym nastawieniem na zaburzenia psychiczne współczesnego pola walki oraz zaburzenia psychiczne występujące u ofiar wypadków, katastrof, urazów wielonarządowych.
Autor ponad 100 publikacji dotyczących w/w zagadnień klinicznych. Kieruje i współpracuje w realizacji projektów naukowo – badawczych dotyczących diagnostyki, leczenia i psychoterapii zaburzeń psychicznych będących następstwami zdarzeń traumatycznych
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Specjalizację I i II-go stopnia w zakresie psychiatrii realizowała w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie.
Uczestniczy regularnie w konferencjach naukowych dotyczących psychiatrii.
Pracowała w Szpitalu Nowowiejskim w oddziałach całodobowych i dziennych, w tym przez pięć lat prowadziła Oddział Dzienny Psychogeriatryczny i utworzoną przy nim Poradnię Psychogeriatryczną. Jako lekarz psychiatra była konsultantem Szpitala Śródmiejskiego. Pracuje obecnie w placówkach lecznictwa ambulatoryjnego. Praktyczne umiejętności pomocy psychologicznej doskonaliła w Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii. W leczeniu stara się łączyć metody farmakologiczne z oddziaływaniami psychoterapeutycznymi, a także z postępowaniem dietetycznym.
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Odbyła szkolenie specjalizacyjne. Uzyskała tytuł psychiatry w 1997 r. oraz specjalisty psychiatry w 2004 r. . Aktualnie zajmuje się przede wszystkim pracą z pacjentem ambulatoryjnym, pracuje jako kierownik Poradni Zdrowia Psychicznego w Warszawie.
Od ponad 20 lat pracuje jako lekarz psychiatra. Doświadczenie zdobywała głównie w warszawskich oddziałach szpitalnych -klinicznych, łącząc pracę lekarską z pracą nauczyciela akademickiego oraz pełniąc funkcje kierownicze. Od początku swojej pracy zawodowej pracuje również w trybie ambulatoryjnym. Interesuje się także orzecznictwem lekarskim w zakresie orzekania o zdolności do pracy. W terapii stara się łączyć nowoczesne standardy leczenia farmakologicznego oraz oddziaływania z zakresu terapeutycznego. Kładzie nacisk na zrozumienie istoty problemu pacjenta oraz przeformułowaniu nieaadaptacyjnych sposobów radzenia sobie w sytuacjach trudnych.
Psychiatra
Dyrektor Medyczny Szpitala Allenort
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Jest lekarzem psychiatrą, profesorem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Kierownikiem Katedry i Kliniki Psychiatrycznej WUM. Wizytuje również w Katedrze Psychiatrii Uniwersytetu Michigan w Ann Arbor, USA.
Od początku pracy zawodowej interesuje się patogenezą i przebiegiem uzależnień. Stopień doktora nauk medycznych uzyskał w 1997 roku na podstawie pracy poświęconej mechanizmom rozwoju majaczenia alkoholowego. W latach 2002/2003 i 2007/2008 dwukrotnie przebywał na stypendium naukowym fundowanym przez Fogarty International Center Narodowego Instytutu Zdrowia USA na Uniwersytecie Michigan w Ann Arbor. Praca naukowa poświęcona badaniu związków skłonności samobójczych, impulsywności i nawrotu picia w kontekście genetycznej predyspozycji do uzależnienia od alkoholu zaowocowała pracą habilitacyjną w 2007 roku.
Jest autorem ponad 130 publikacji naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. Brał udział w licznych konferencjach i kongresach naukowych, na których przedstawiał liczne doniesienia zjazdowe. Jest członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, założycielem i wieloletnim prezesem Polskiego Towarzystwa Badań nad Uzależnieniami oraz wiceprzewodniczącym Europejskiego Towarzystwa Badań Biomedycznych nad Alkoholizmem (ESBRA).
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Angielskim
Przyjmuje w:
Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie od 2002 roku. Aktualnie odbywa ostatni rok 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” w Warszawie. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
W latach 2004-2005 pracowała w oddziale rehabilitacji psychiatrycznej dla dzieci. Współpracowała z Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży w Zagórzu k. Warszawy, w tym z psychiatrycznym oddziałem młodzieżowym oraz ośrodkiem terapii uzależnień dla osób z podwójną diagnozą.
W latach 2005-2010 odbywała szkolenie specjalizacyjne z zakresu psychiatrii, pracując jako lekarz rezydent w III Klinice Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
Od września 2008 roku pracuje z osobami uzależnionymi od alkoholu oraz współuzależnionymi w jednej z warszawskich poradni. Współpracowała jako terapeuta przy prowadzeniu terapii grupowej dla osób z doświadczeniem psychozy.
Psycholog
Psychoterapeuta
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Jest psychologiem, psychoterapeutą, certyfikowanym coachem i trenerem. Pracuje w nurcie integracyjnym, dla którego podstawą jest podejście humanistyczno-egzystencjalne. W pracy terapeutycznej najważniejszy jest dla niej kontakt z drugą osobą, oparty na szacunku i akceptacji. Nade wszystko uznaje podmiotowość osoby, z którą pracuje. Wierzy, że tylko taka relacja może prowadzić do poznania siebie i dobrego, pełniejszego życia.
Studia psychologiczne ukończyła w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła też na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego studia podyplomowe kwalifikacyjne “Rehabilitacja dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi”, dające uprawnienia do pracy terapeutycznej z osobami niepełnosprawnymi. Przez wiele lat pracowała jako terapeutka dzieci niepełnosprawnych, w tym dzieci ze spektrum autyzmu. Uczestniczyła w szkoleniach z zakresu autyzmu oraz dwuletnim stażu w Fundacji SYNAPSIS. Stworzyła i prowadziła warsztaty dla rodziców, w tym coachingi grupowe, mające na celu wzrost samoświadomości oraz poszerzenie wiedzy i umiejętności w relacjach rodzic-dziecko. Umiejętności psychoterapeutyczne zdobyła i rozwija w Szkole Psychoterapii Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie, posiadającej akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i jako jedyna szkoła w Polsce także prestiżową akredytację Person-Centered and Experiental Psychotherapy & Counselling Europe oraz World Association for Person Centered & Experiental Psychotherapy & Counselling. Uczestniczyła w stażu klinicznym w I Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Oddziale Zapobiegania Nawrotom. Współpracowała i nadal wspiera osoby dorosłe, seniorów i osoby przewlekle chore w zakładach opiekuńczo-rehabilitacyjno-leczniczych oraz Domach Opieki i Domach Seniora. Prowadzi zajęcia grupowe dla seniorów obejmujące ćwiczenia pamięci i innych funkcji poznawczych.
Psycholog
Psychoterapeuta
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo–behawioralny (certyfikat numer 520) Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe „Diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej”. Doświadczenie kliniczne zdobywała pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego, w Zespole Leczenia Środowiskowego oraz w gabinecie prywatnym. W ostatnich latach związana z Poradnią Psychoonkologii Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów. W trosce o jakość świadczonych usług terapeutycznych regularnie uczestniczy w szkoleniach specjalistycznych rozwijających kompetencje zawodowe.
W swojej praktyce zwraca szczególną uwagę na relację z pacjentem, jego mocne strony i umiejętności, które można wykorzystać w celu osiągnięcia oczekiwanej przez pacjenta zmiany oraz poprawy jakości jego życia.
Psycholog
Psychoterapeuta
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Jest psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą i analitykiem grupowym, członkiem zwyczajnym Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów” oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Prowadzi konsultacje i terapię indywidualną, grupową oraz par/małżeńską. W swojej praktyce opiera się głównie, choć nie dogmatycznie, na doświadczeniach wywodzących się z nurtu psychoterapii psychodynamicznej.
Ukończył pełne, potwierdzone egzaminami certyfikacyjnymi szkolenie w zakresie psychoterapii indywidualnej i analizy grupowej. Dodatkowo kilkuletnie szkolenia w zakresie terapii par i rodzin oraz psychoprofilaktyki i interwencji kryzysowej. Pracuje pod superwizją.
Psycholog
Psychoterapeuta
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Jest psychologiem, terapeutą EMDR w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo behawioralnym z dialogiem motywującym i 3 falą CBT. Ukończyła studium “Depresja w okresie okołoporodowym – praca terapeutyczna z kobietą i jej rodziną”.
Od 2016 r. kieruje ośrodkiem dla samotnych matek i ich dzieci. Prowadzi terapię osób dorosłych w nurcie poznawczo behawioralnym, wykorzystując elementy dialogu motywującego oraz techniki 3 fali CBT i terapię traumy metodą EMDR.
Pracuje też z osobami doświadczającymi przemocy oraz różnego rodzaju kryzysów. Doświadczenie zdobywała m. in. w Ośrodku Interwencji Kryzysowej oraz podczas stażu w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii.
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Rosyjskim
Ukraińskim
Przyjmuje w:
Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Lwowie(1978 r.), specjalistą psychiatrii. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w kraju i zagranicą. Od 2003 r. pracuje w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Jest też biegłą z listy Sądu Okręgowego w Warszawie z zakresu psychiatrii.
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Tytuł specjalisty psychiatry uzyskała w 2017 r. Doświadczenie zawodowe zdobywała specjalizując się w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie i Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie.
Pracowała w psychiatrycznych oddziałach całodobowych, oddziale leczenia zaburzeń nerwicowych oraz oddziałach leczenia uzależnień. Doświadczenie pogłębiała dyżurując w szpitalach, gdzie zajmowała się konsultacjami w trybie nagłym w izbie przyjęć i oddziałach.
Obecnie zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów w ramach ambulatorium, Poradni Leczenia Uzależnień, w trybie nagłym w trakcie dyżurów oraz konsultując psychiatrycznie w Centralnym Szpitalu Klinicznym UCK WUM przy ul. Banacha.
W swojej pracy bierze pod uwagę nie tylko leczenie farmakologiczne, ale również psychoterapeutyczne, starając się jak najlepiej dostosować terapię do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta
Psychoterapeuta
Dramaterapeuta
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Absolwentka Uniwersytetu Roehampton w Londynie. Jest członkiem Brytyjskiego Stowarzyszenia Dramaterapeutów BADth, członkiem i założycielem Europejskiej Federacji Dramaterapii EFD.
Jako pierwsza Polka ukończyła podyplomowe studia z zakresu Dramaterapii na wydziale psychologii Uniwersytetu Roehampton w Londynie. Uczestniczy w międzynarodowych konferencjach i warsztatach z dramaterapii. Pracuje zgodnie ze standardami zawodu dramaterapeuty w UK, korzysta ze stałej superwizji. Posiada doświadczenie kliniczne w pracy z dziećmi z zaburzeniami zachowania oraz problemami emocjonalnymi, seniorami, z osobami cierpiącymi na depresję oraz schizofrenię. Ma 10-letnie doświadczenie jako wykładowca akademicki na Warszawskich Uczelniach Wyższych. Jest autorką kursu szkoleniowego „Dramaterapia w teorii i praktyce” oraz pierwszego w Polsce Szkolenia Kwalifikacyjnego, mającego doprowadzić do powstania zawodu dramaterapeuty w Polsce. Odbyła również staż kliniczny w Polsce w Szpitalu Leczenia Nerwic w Komorowie.
Psycholog
Psychoterapeuta
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Szkoliła się w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii, w Szkole Trenerów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, i w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. Posiadania certyfikaty IPP, PTPP, PTP.
Ukończyła staż i pracowała w Poradni dla Młodzieży. Posiada certyfikaty: trenera, psychoterapeuty, superwizora. Uczestniczy stale w seminariach, podczas których poznaje aktualne rozumienie problemów klinicznych. Pracuje w zawodzie psychoterapeuty ok 30 lat, początkowo z młodzieżą, od 20 lat z dorosłymi. W ciągu tego czasu poznała różne szkoły psychoterapii – poznawczą, gestaltowską, systemową, pracowała eklektycznie, prowadziła warsztaty psychoedukacyjne, psychoterapie par wokół problemów psychoseksualnych oraz konsultacje rodzinne. Obecnie skupia się na psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Opiera się o współczesne idee psychoanalityczne i dynamiczne oraz praktykę kliniczną. Zwraca uwagę na procesy mentalizacji i symbolizacji, dające możliwości autorefleksji. Dostosowuje formę proponowanej pomocy do wspólnych ustaleń podczas konsultacji. Pracuje krótko i długoterminowo.
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny).
Od 2003 r. związana zawodowo ze Szpitalem Nowowiejskim. Od 2010 r. pełni obowiązki ordynatora Oddziału XX Dziennego przy ul. Dolnej.
Wieloletnie doświadczenie w pracy ambulatoryjnej zdobywała współpracując z kilkoma poradniami zdrowia psychicznego w Warszawie oraz w Piasecznie. Jej priorytetem jest nawiązanie z pacjentem jak najlepszego kontaktu i zastosowanie najwłaściwszych dla niego metod diagnostyki i leczenia.
Psychiatra
Dyrektor Medyczny ds. Opieki Ambulatoryjnej Allenort
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Specjalista psychiatra. Dyrektor medyczny w latach 2002-2017 Centrum Psychoprofilaktyki i Terapii “Psychomedica” w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Polskiego Towarzystwa Badań nad Uzależnieniami. Przewodniczący Komisji ds. Kultury i Sztuki PTP.
Dwukrotny zdobywca nagrody Rektora WUM za osiągnięcia naukowe. Współorganizator ogólnopolskiej kampanii informacyjnej „Depresja jest chorobą. Lecz depresję” w latach 2001-2002 oraz od 2003 r. Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją. Konsultant Stowarzyszenia „Aktywnie Przeciwko Depresji”.
Autor cyklicznego programu telewizyjnego „Psychiatria bez lęku” w latach 2000-2004. Konsultant seriali: „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia”, „W rytmie serca”, filmów dokumentalnych: „Dosiadając demona”, „Walka z szatanem” w reżyserii Konrada Szołajskiego oraz filmu fabularnego „ENEN” w reżyserii Feliksa Falka.
Organizator kursów specjalistycznych dla lekarzy. Autor kilkudziesięciu publikacji w prasie krajowej i zagranicznej. W 2013 r. otrzymał od Polskiego Towarzystwa Lekarskiego order „Zasłużonemu”, a w 2019 order „BENE MERITUS”. Laureat „Złotej Synapsy”.
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (obecnie Śląski Uniwersytet Medyczny). W 1997 r. uzyskała tytuł psychiatry, a w 2003 r. tytuł specjalisty psychiatry. Ukończyła czteroletnie szkolenie prowadzące do uzyskania certyfikatu analityka grupowego w Ośrodku Analizy Grupowej „Rasztów”.
Od ponad 20 lat zajmuje się leczeniem osób dorosłych. Pracowała w szpitalu w Morawicy i w Szpitalu w Pruszkowie, w tym 7 lat w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia. . Pracowała tez w Poradni Leczenia Uzależnień w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała też w Poradni Zdrowia Psychicznego w Warszawie i Żyrardowie oraz w Domu Opieki Społecznej w Pruszkowie oraz Ośrodku Pomocy Społecznej (między innymi w programie aktywizacji osób bezrobotnych z zaburzeniami psychicznymi).
Od ponad 10 lat przyjmuje pacjentów w prywatnych placówkach.
Swoją wiedzę nieustannie poszerza uczestnicząc w sympozjach naukowych.
Psychiatra
Konsultuje w języku:
Polskim
Przyjmuje w:
Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Pracował w poradniach zdrowia psychicznego, poradni leczenia uzależnień, na dyżurach w oddziałach psychiatrycznych i obecnie jako kierownik izby przyjęć szpitala psychiatrycznego. Jest doktorantem na I Wydziale Lekarskim Warszawskiej Akademii Medycznej. Jest także autorem kilkunastu artykułów naukowych.