Pomoc psychologa lub specjalistyczna terapia to czasami jedyny sposób na poradzenie sobie z trudnościami napotkanymi w życiu. Na wsparcie wykwalifikowanych specjalistów możesz liczyć w Centrum Terapii ProPsyche przy ul. Sieleckiej 22 (Warszawa).

Jednym z zadań psychologa jest przeprowadzenie testów i badań psychologicznych. Ponadto udziela on pomocy pacjentom, którzy wymagają wsparcia psychologicznego. Często udają się do niego osoby, które są w trudnej sytuacji życiowej spowodowanej m.in. problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Specjalista pomaga przepracować złe doświadczenia, jakie towarzyszą traumom. Służy profesjonalną konsultacją w przypadku problemów w pracy oraz w domu (np. wychowawczych z dziećmi, małżeńskich z partnerem/partnerką). Psycholog jest wsparciem dla osób, które czują, że sobie z czymś nie radzą lub jakaś sytuacja w życiu ich przerosła. Skorzystaj z usług naszego Centrum Terapii ProPsyche przy ul. Sieleckiej 22, aby uzyskać specjalistyczne wsparcie.

Kiedy psycholog pomoże? Kiedy warto udać się na psychoterapię w Warszawie?

Nasi psychologowie przyjmujący w Centrum Terapii ProPsycho służą swoim doświadczeniem oraz wiedzą. Najczęściej naszymi pacjentami są osoby zmagające się m.in. z:

  • zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia),
  • nerwicami i depresją,
  • różnego rodzaju fobiami,
  • brakiem motywacji do działania,
  • różnego typu uzależnieniami,
  • problemami emocjonalnymi po śmierci bliskiej osoby,
  • traumami wywołanymi przykrymi doświadczeniami (np. wypadki, akty przemocy).

Zapewniamy indywidualną pomoc dopasowaną do każdego pacjenta oraz rodzaju jego problemu. Nasi psychologowie mają wieloletnie doświadczenie, chętnie korzystają również ze współczesnych zdobyczy dziedziny psychoterapii. Takie połączenie pozwala nieść skuteczną pomoc.

Centrum Terapii ProPsyche przy ul. Sieleckiej 22 (Warszawa) zapewnia kompleksową pomoc psychologa oraz psychoterapeuty. Zapewniamy wsparcie dopasowane do potrzeb pacjenta oraz gwarantujemy szybkie terminy konsultacji. Zapraszamy do kontaktu – zadzwoń lub napisz do nas, aby zapisać się na wizytę.