Pomoc psychologa lub specjalistyczna psychoterapia to czasami jedyny sposób na poradzenie sobie z problemem, który pojawił się w naszym życiu. Warto zdecydować się na wsparcie doświadczonych specjalistów, którzy będą wiedzieli jak zareagować. Jeżeli szukasz pomocy, uzyskasz ją w naszym Centrum Terapii Myśliborska na warszawskiej Białołęce (Tarchomin) przy ul. Myśliborskiej 44.

Psycholog ma uprawnienia do przeprowadzenia badań oraz testów psychologicznych. Jego zadaniem jest niesienie pomocy osobom, które tego potrzebują. Jest to wsparcie dla pacjentów, którzy znaleźli się w trudnej życiowej sytuacji (np. utrata bliskiej osoby, trudności w życiu prywatnym i zawodowym). W zakresie jego kompetencji jest również pomoc w uporaniu się z traumami. Psycholog pomaga zarówno w przypadku trudności napotkanych w trakcie kariery zawodowej, jak i w życiu rodzinnym (np. problemy małżeńskie, wychowawcze). Warto skorzystać z pomocy specjalisty, gdy samodzielnie nie potrafisz poradzić sobie ze swoimi problemami. Na wsparcie możesz liczyć w naszym Centrum Terapii Myśliborska przy ul. Myśliborskiej 44 (Warszawa).

Kiedy skorzystać z pomocy psychologa? W jakich sytuacjach pomoże psychoterapia w Warszawie?

Specjaliści przyjmujący w Centrum Terapii Myśliborska są doświadczonymi psychologami i psychoterapeutami. Pomagają pacjentom, u których istnieje podejrzenie m.in.:

  • zaburzeń odżywiania,
  • nerwic i depresji,
  • fobii,
  • traum (np. po wypadkach, aktach przemocy),
  • różnego typu uzależnień,
  • braku motywacja do działania,
  • a także w przypadku trudności emocjonalnych po stracie kogoś bliskiego.

Nasza klinika zapewnia pomoc dopasowaną indywidualnie do każdego pacjenta i jego problemu. Świadczone przez nas usługi łączą w sobie wieloletnie doświadczenie z nowymi rozwiązaniami stosowanymi w psychoterapii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić pomoc na najwyższym poziomie.

W naszym Centrum Terapii Myśliborska przy ul. Myśliborskiej 44 (Warszawa) wsparcie znajdą osoby, które szukają doświadczonego psychologa lub psychoterapeuty. Zapewniamy pomoc na najwyższym poziomie oraz szybkie terminy przyjęć. Zachęcamy do kontaktu – możesz do nas zadzwonić lub napisać, aby zarezerwować wizytę.