Jeśli w Waszym związku doszliście do momentu kryzysowego i trudno Wam samodzielnie znaleźć z niego wyjście, pomóc może specjalistyczna terapia dla par/terapia małżeńska. Wsparcie w tym zakresie uzyskać można w Centrum Terapii ALLENORT przy ul. Kawaleryjskiej 9 w Białymstoku!

Terapia par/terapia małżeńska jest przeznaczona dla osób, w których związku pojawił się kryzys spowodowany wzajemnym niezrozumieniem, problemami komunikacyjnymi, odmiennym spojrzeniem na kwestie wychowanie dzieci itp. Często decydują się na nią pary chcące poprawić swoje relacje wspólnie pracując nad swoimi słabościami, aby uniknąć rozstania. Jeśli potrzebna jest Wam terapia małżeńska/terapia dla par – Białystok jest miastem, gdzie uzyskacie pomoc specjalistów z Centrum Terapii ALLENORT przy ul. Kawaleryjskiej 9.

Terapia dla par Białystok/terapia małżeńska Białystok – kiedy jest potrzebna?

Przyczyn, które prowadzą do problemów w związku, a co za tym idzie – rozpoczęcia terapii małżeńskiej może być naprawdę wiele. Niektóre w pierwszej chwili wydają się błahe, dotyczą np. przepracowania, pogoni za karierą, małej ilości wspólnie spędzanego czasu. Terapia dla par Białystok/terapia małżeńska Białystok może być też konieczna w przypadku:

  • odmiennego spojrzenia na wychowanie dzieci,
  • zdrady,
  • uzależnienia jednego ze współmałżonków od alkoholu, narkotyków, hazardu,
  • różnic w kluczowych dziedzinach życia,
  • różnych potrzeb emocjonalnych.

Warto pamiętać, że terapia dla par Białystok/terapia małżeńska Białystok ma szanse powodzenia tylko wtedy, gdy obie strony związku chcą w niej uczestniczyć i widzą szansę na odbudowę relacji.

Terapia dla par Białystok/terapia małżeńska Białystok dostępna jest w naszym Centrum Terapii ALLENORT przy ul. Kawaleryjskiej 9. Zapewniamy pomoc doświadczonych specjalistów i miłą, serdeczną atmosferę. Wszystkie potrzebujące wsparcia pary zapraszamy do kontaktu!