Seksuolog jest specjalistą, który zajmuje się pomocą osobom z różnego rodzaju dysfunkcjami, problemami i zaburzeniami seksualnymi, które mogą niekorzystnie wpływać na funkcjonowanie społeczne i stwarzać trudności w nawiązywaniu bliższych relacji. Psycholog-seksuolog ma kompetencje, by wspierać pacjentów pod kątem psychologicznym – na konsultacje specjalistyczne zapraszamy do naszego Centrum Terapii ALLENORT w Białymstoku!

Seksuologia to interdyscyplinarna dziedzina wiedzy, zajmująca się sferą seksualności człowieka. W jej ramach diagnozuje się różnego rodzaju zaburzenia, dysfunkcje, ale także choroby, które w negatywny sposób wpływają na życie seksualne. Mogą mieć one zarówno podłoże psychologiczne, jak i fizyczne – w pierwszym przypadku pomóc może psycholog-seksuolog. Jeśli jesteś osobą wymagającą wsparcia w aspektach, którymi zajmuje się psycholog-seksuolog, Białystok jest miejscem, gdzie na pewno je uzyskasz – zapraszamy do naszego Centrum Terapii ALLENORT przy ul. Kawaleryjskiej 9!

Seksuolog Białystok – kiedy pomoże?

W centrum ALLENORT w Białymstoku seksuolog-psycholog z dużym doświadczeniem pomaga pacjentom w zakresie:

  • problemów z osiąganiem orgazmu,
  • psychologicznych przyczyn problemów ze współżyciem,
  • terapii dysfunkcji seksualnych,
  • występowania preferencji seksualnych niepokojących dla partnera lub nieakceptowalnych społecznie,
  • trudności z określeniem własnej płci,
  • problemów z jednoznacznym określeniem orientacji seksualnej,
  • traum związanych z wcześniejszą przemocą seksualną.

Psycholog-seksuolog może przeprowadzać różnego rodzaju badania i testy psychologiczne, zlecać konsultacje z lekarzami i innymi specjalistami czy wykonanie konkretnych badań. Kluczowym obszarem jego działań jest psychoterapia, której celem jest eliminacja czynników utrudniających lub uniemożliwiających prowadzenie satysfakcjonującego życia seksualnego.

Na konsultacje z doświadczonym psychologiem-seksuologiem zapraszamy do Centrum Terapii ALLENORT w Białymstoku! Zapewniamy doskonałą opiekę, indywidualne podejście do każdego pacjenta, miłą atmosferę i pełną dyskrecję. Skontaktuj się z nami i umów na wizytę w dogodnym terminie!